مخ‌زنی مربيان خارجي در روی هوا؟! | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶13:11
-
-
-
-
-
-


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 18:32
کد مطلب: 137298

مخ‌زنی مربيان خارجي در روی هوا؟!
0
comment0
sharing

در ايام ماه عسل و روزهاي نخستي كه با خارجي‌ها عقد قرارداد مي‌شود، به قول حضرات علامه همه چيز به كلي سري و‌ محرمانه است. به ‌طور معمول در اين ايام طرفين به شكل افراطي قربان‌صدقه هم مي‌روند و مي‌كوشند ‌كه حرفي و نشاني به بيرون درز نكند.

اين پنهان‌كاري‌ها ادامه دارد تا روزي كه طرف بي ‌سروصدا مي‌رود و با هياهو برمي‌گردد. در اين زمان، قرارداد‌ها بندبند سر از رسانه‌ها درمي‌آورد و تازه مي‌فهميم كه زير آن پنهان‌كاري‌ها جنابان باشگاهدار چه دسته‌گل‌هايي به آب داده‌اند و البته اين داستان تكراري همچنان ادامه داشته و ادامه خواهد داشت.

اين‌گونه است كه اين روز‌ها از واكنش خارجي‌ها بايد تعجب كنيم و از خود بپرسيم كه چه چيزي در قرار داد اين‌ها درج شده است كه مي‌خواهند حتي تداركاتچي باشگاه را از بيرون وارد كنند و به ما اجازه ندهند كه به ميل و صلاحديد دلسوزان باشگاه كساني را كنار اين مربيان وارداتي بگذاريم.

شايد نوع قرارداد ما اين اجازه را به آنها مي‌دهد و شايد هم مسئولان باشگاه آب و روغنش را زياد مي‌كنند و به اين بهانه‌ها مي‌خواهند اعمال نظر كنند.

قطعاً منافع كلي باشگاه‌هاي ما در اين است كه از صرف اين هزينه‌های هنگفت بهره‌اي ببرند و حداقل چند جوان مستعد را در كنار اين مربيان خارجي در مسير آموزش و ‌كسب تجربه به كار گيرند.

اين خيلي عجيب است كه جناب مربي نيامده، نديده و نشناخته فرمايش می‌كنند كه فلاني باشد و فلاني نباشد، مگر اينكه هنوز نيامده، مخ‌شان را در بين راه زده باشند!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017