سپاهان اصفهان- سياه‌جامگان مشهد/ لبه پرتگاه | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 09:51
کد مطلب: 137387

سپاهان اصفهان- سياه‌جامگان مشهد/ لبه پرتگاه
0
comment0
sharing

هفته نهم ليگ هفدهم، جمعه 21 مهر96، ساعت 17:00، ورزشگاه نقش جهان اصفهان داور: وحيد كاظمي، كمك‌ها: سعيد علي‌نژاديان و ايوب غلامزاده

به گزارش خبرورزشی، هر دو مربي روي لبه پرتگاه قرار دارند از همين ‌رو نتيجه اين بازي از اهميت بسيار زيادي در آينده و سرنوشت آنها برخوردار است. سپاهان با وجود اينكه انتظار مي‌رفت با كرانچار يكي از مدعيان اصلي قهرماني اين فصل باشد چنان بد نتيجه گرفت كه حالا براي فرار از انتهاي جدول تلاش مي‌كند، اتفاقي كه پايه‌هاي مربيگري پيرمرد كروات در نيمكت رهبري زردپوشان را سست‌تر از هميشه كرد تا گمانه‌زني‌ها در خصوص بركناري او به اوج خود برسد گرچه باشگاه به ظاهر هم شده در قامت حمايت از سرمربي سرشناس خود برآمد تا به اين شكل كمي از حواشي اطراف تيم بكاهد. با اين شرايط برتري در مصاف با حريف مشهدي مي‌تواند گامي بلند براي تكليف مدت اقامت كرانچار در سپاهان باشد چون اگر اين بازي هم عايدي نداشته باشد عملاً كنترل فشار طرفداران و منتقدان براي اين مربي و باشگاه سخت خواهد بود. همين شرايط را به شكلي ديگر اكبر ميثاقيان در تيم سياه‌جامگان دارد با اين تفاوت كه اين مربي مهره‌هاي چندان سرشناسي در تيم خود ندارد كه بخواهد مثل سپاهان روي آنها حساب كند كه در اين شرايط او را از بحران نجات بدهند. سياه‌جامگان كه در تمام سال‌هاي گذشته با معجزه و در روز پاياني توانسته جواز حضور در ليگ برتر را بگيرد اين بار هم همان مسير را در پيش گرفته و اين كار را براي اكبر اوتي خيلي سخت كرده از همين‌رو سياه‌جامگان فردا در نقش جهان يكي از سنگين‌ترين بازي‌هايي كه در ليگ برتر داشته را تجربه خواهد كرد.

چهره‌ها

بازگشت علي كريمي خريد جنجالي و ملي‌پوش سپاهان به تركيب بعد از هفته‌ها مصدوميت مي‌تواند خبر خوبي براي اين تيم اصفهاني و مربي كروات باشد. كريمي به عنوان مغز متفكر زردپوشان بايد در اين مصاف ضعف‌هاي تيمش در ميانه ميدان را به حداقل برساند تا زمينه برد فراهم شود.

محمدرضا ناصري دروازه‌بان سياه‌جامگان كه در اين هفته‌ها يكي از بهترين‌هاي تيمش بوده فردا چهره اصلي مشهدي‌ها در نقش جهان خواهد بود چون عملكرد او درون دروازه مي‌تواند سرنوشت پاياني اين ديدار حساس و كليدي را رقم بزند و باعث فرار سياه‌جامگان از بحران شود. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017