تراکتورسازی کیانی و آغاسی را جریمه کرد | روزنامه خبرورزشی
-
- پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶09:31
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 17:01
کد مطلب: 137597

تراکتورسازی کیانی و آغاسی را جریمه کرد
1


اعضای کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی پس از بررسی اتفاقات رختکن تیم در تمرین روز چهارشنبه با بررسی ابعاد مختلف این ماجرا نسبت به تصمیم گیری و صدور حکم نهایی اقدام نمودند.
به گزارش خبر ورزشی، در متن بیانیه کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی آمده است: 
 با توجه به اتفاقات ناخوشایند و شوخی های نامناسبی که بعد از تمرین روز چهارشنبه تیم فوتبال تراکتورسازی بین دو تن از بازیکنان تیم روی داده و بر اساس گزارش سرپرست محترم مقرر شد اعضای کمیته انضباطی با بررسی کلیه جوانب موضوع نسبت به تصمیمی گیری در این خصوص اقدام نمایند.
با توجه به بررسی های صورت گرفته و گزارش های دریافتی همچنین اظهارات شاهدان، شوخی های نا به جا بین دو بازیکن در تمرین روز چهارشنبه موجب مصدومیت یکی از بازیکنان تیم گردیده که بر همین اساس کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی مهدی کیانی را به کسر 20% از مبلغ قرارداد و توبیخ کتبی در پرونده همچنین عارف آغاسی را به کسر 10%‌ از مبلغ قرارداد و توبیخ کتبی در پرونده محکوم می نماید. 
در بخش پایانی این بیانیه آمده است؛ باشگاه پرطرفدار و محبوب تراکتورسازی همواره در کانون توجه هواداران پرشور و فوتبال دوستان سراسر کشور قرار دارد و شایسته نیست که چنین رفتارهای ناشایست و شوخی های نا به جایی موجب انتشار اخبار، شایعات و ایجاد حواشی متعدد گردیده و به نام و آوازه یکی از محبوب ترین تیم های فوتبال کشور لطمه وارد کند.
لازم است که بازیکنان با تجربه و با سابقه باشگاه که الگوی اخلاقی و فنی جوانان به شمار می روند با دقت نظر در رفتار و عملکرد خود از جایگاه و اعتبار نام تراکتورسازی در افکار عمومی صیانت کنند.به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017