تغييرات شفر در بازی اول جواب نداد | روزنامه خبرورزشی
-


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 19:39
کد مطلب: 137637

تغييرات شفر در بازی اول جواب نداد
0
comment0
sharing

استقلال حتي با وينفرد شفر هم متحول نشد. يعني آن نيمچه تحولي هم كه از اين تيم توقع داشتيم متأسفانه در طول 90 دقيقه براي چند دقيقه نيز پديدار نشد.

در بازي تيم‌هاي استقلال و فولاد هيچي چيز به عنوان نكته فني نديديم. استقلال كه بي‌خيال خط هافبك شده بود و عملاً استقلال در خط مياني تأثيرگذاري نداشت.

شفر هم ترجيح داد جپاروف را در بيشتر دقايق بازي روي نيمكت بنشاند. مشكلات استقلال البته در تداوم تيمي است كه منصوريان بسته است‌؛ چراكه درصد پاس‌هاي سالم اين تيم فاجعه بار است و بازيكنان استقلال به جاي اينكه با پاس‌هاي به موقع و اصولي در موقعيت بهتر قرار بگيرند مدام دچار اشتباه مي‌شوند.

در نتيجه اين تيمي كه ما از استقلال ديديم با 10 تا مثل شفر هم درست نمي‌شود. قرار نيست كسي را نااميد كنيم اما اگر فولاد هم تيم بهتر و فني‌تري بود شك نكنيد اين بازي با نتيجه تساوي به پايان نمي‌رسيد. البته شفر فرصت چنداني براي ايجاد تغييرات نداشت و بايد همچنان براي قضاوت درباره او صبر كرد.

وقتي هيچ كدام از دو تيم همديگري را تحت فشار قرار نمي‌دهند و موقعيت گل نيز خلق نمي‌شود در نتيجه بايد اعتراف كرد كه تساوي عادلانه‌ترين نتيجه‌اي بود كه مي‌توانست در اين ديدار رقم بخورد. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017