دستیار جدید وینفرد شفر شاعر است | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 15:58
کد مطلب: 137875

دستیار جدید وینفرد شفر شاعر است
3
comment0
sharing

میگوئل کولی مربی 35 ساله جامائیکایی به عنوان دستیار وینفرد شفر روز چهارشنبه وارد ایران خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی، میگوئل کولی عمر بازیگری کوتاهی داشت و به دلیل مصدومیت شدید در 23 سالگی فوتبال را کنار گذاشت و ضمن مربیگری به تحصیلاتش در رشته ادبیات انگلیسی و همچنین تربیت‌ بدنی ادامه داد. میگوئل در زمان بازیگری به عنوان یک مهاجم در هر فصل به صورت میانگین 12 گل به ثمر رساند و در سال‌‌های 2013 تا 2015 در تیم ملی جامائیکا دستیار وینفرد شفر بود. میگوئل در سال 2013 به پیشنهاد فدراسیون فوتبال جامائیکا دستیار شفر شد ولی روابطش با پیرمرد آلمانی علیرغم فاصله سنی 33 ساله گرم‌تر شد. او که از جوانی علاقه زیادی به شعر و شاعری داشت اشعار زیادی به زبان جامائیکایی سروده است و در سال 2012 اشعارش جایزه ملی این کشور را دریافت کرد.

باشگاه استقلال اقدامات لازم را برای سفر دستیار جدید وینفرد شفر انجام داده است. او سه‌شنبه از کینگستون پایتخت جامائیکا به آمریکا سفر می‌کند تا از طریق پروازهای این کشور خودش را به ترکیه برساند و بعد از انتظار چند ساعته از استانبول به تهران می‌رسد. اگر تغییری در برنامه سفر میگوئل ایجاد نشود، قراردادش چهارشنبه نهایی و در همین هفته منعقد می‌شود. برخی معتقدند وینفرد شفر که قرار بود مربی دروازه‌بان‌های خارجی بگیرد، فعلاً‌ میگوئل را جایگزین کرده تا در اولین گام او را به عنوان معتمد خود در کادر فنی داشته باشد.

زبان رسمی مردم جامائیکا انگلیسی است و میگوئل تسلط کامل به انگلیسی دارد، چنان که در سال‌های گذشته معلم ادبیات انگلیسی در دانشگاه‌های کشورش بوده است. وینفرد شفر تسلط کاملی به زبان انگلیسی ندارد و میگوئل می‌تواند پُل ارتباطی او با فعالیت شغلی‌اش در تهران باشد.

 

 

 

 

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017