غیبت رقیبان اصلی در انتخابات فدراسیون‌ كشتی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب کشتی
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 16:12
کد مطلب: 137880

غیبت رقیبان اصلی در انتخابات فدراسیون‌ كشتی
0
comment0
sharing

مهلت ثبت‌نام داوطلبان شركت در انتخابات تعیین رئیس‌ فدراسیون ‌كشتی، فردا به پایان می‌رسد. این فرصت از 15 مهر آغاز و رسول خادم رئیس ‌فدراسیون ‌كشتی با ثبت‌نام در اولین روز این مهلت 10 روزه، از حضور مجدد خود برای در دست نگه‌ داشتن سكان هدایت و مدیریت فدراسیون‌ كشتی خبر داد.

به گزارش خبرورزشی،در روز شروع ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ‌كشتی، پیش‌بینی كردیم اعلام بودجه بیش از 170 میلیارد تومانی برای اجرای برنامه‌های فدراسیون ‌كشتی در سال آتی، بزرگ‌ترین مانع و سنگِ بزرگ مقابل تمایل مدعیان اصلی جهت ثبت‌نام در این انتخابات است. صحت پیش‌بینی خبرورزشی با غیبت رقیبان اصلی اثبات شد و همان‌‌گونه كه انتظار می‌رفت هیچ‌ یك از مدعیان و رقیبان اصلی رسول خادم (تا زمان درج این مطلب) برای حضور در انتخابات فدراسیون ‌كشتی، ابراز تمایل نكرده و از ثبت‌نام خودداری كردند. مزید بر اینكه رؤسای هیئت‌های ‌كشتی استان‌های كشور به‌ عنوان اكثریت اعضای مجمع انتخابات فدراسیون‌ كشتی با امضای نامه حمایت از رسول خادم به وزیر ورزش و جوانان، تكلیف سایر نفرات علاقه‌مند به ثبت‌نام احتمالی را نیز روشن كرد. هرچند تاكنون هیچ خبر رسمی از سوی مسئولان مربوطه راجع به ثبت‌نام كاندیداهای حضور در انتخابات كشتی منتشر نشده (حتی خبر ثبت‌نام رسول خادم نیز از سوی مسئولان مربوطه اعلام نشد) ولی شنیده‌های ما حاكی است كه خسرو زمانی یكی از پیشكسوتان‌ كشتی تهران و بنیانگذار یك مجمع صنفی برای پیشكسوتانِ ‌كشتی، اواسط هفته گذشته ثبت‌نام كرد. نقی كلانتری رئیس‌ اسبق هیئت ‌كشتی استان مازندران و سرپرست موقت هیئت ‌كشتی استان تهران نیز به ‌عنوان سومین نفر ثبت‌نام كرده و نامش در لیست انتخابات فدراسیون‌ كشتی قرار گرفت. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، كسی به ‌این جمع 3 نفره داوطلبان اضافه نشود و مسئولان ذیربط هم صلاحیت ثبت‌نام كنندگان را تأیید كنند، این انتخابات در موعد مقرر با حضور رسول خادم، نقی كلانتری و خسرو زمانی برگزار می‌شود.

قطعاً و بدون تردید هیچ‌ یك از دو كاندیدای ثبت‌نام كرده برای رقابت با رسول خادم نه توان تأمین بودجه 170 میلیارد تومانی را دارند و نه‌ اینكه توان جلب نظر موافق اكثر اعضای مجمع ‌كشتی كه پیش از شروع رسمی انتخابات رأی و نظر خود را با نامه به وزیر ورزش اعلام كرده‌اند، را دارند. با توجه به شرایط موجود از هم‌اكنون می‌توان انتخابات تعیین رئیس فدراسیون ‌كشتی را كاملاً یك‌طرفه، با نتیجه‌ای از قبل مشخص شده دانست كه رقیبان ثبت‌نام كننده، حتی توان داغ كردن تنور رقابت انتخاباتی را نیز ندارند.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017