شکایت و شکایت کشی ، آخر قصه ی مجتبی و استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 18:00
کد مطلب: 137893

شکایت و شکایت کشی ، آخر قصه ی مجتبی و استقلال
1
comment0
sharing

این از بدی های فوتبال ایران است که ستاره های فوتبال با ناراحتی و تلخ کامی کفش ها را آویزان می کنند و کینه به دل از باشگاه سابق می روند. نمونه اش اتفاقی که امروز برای مجتبی جباری رخ داده است.

به گزارش خبر ورزشی، او خیلی دوست داشت این فصل فوتبالش را در استقلال به پایان برد و در انتهای فصل برای همیشه کفش ها را آویزان کند اما شرایط آن طور که می خواست پیش نرفت و حال مجتبی بیرون مانده و شکواییه خود را علیه افتخاری – مدیر عامل باشگاه استقلال به روی کاغذ آورده است. 
نه باشگاه کوتاه آمد و نه بازیکن و متاسفانه فوتبال بهانه ای شده که حرمت ها شکسته شود. 
واقعیت ملموس فوتبال ایران است با وجود گردش مالی بالا در باشگاه ها فوتبال و رفتارهایش حرفه ای نیست. جایگاه ها تعریف شده نیست و در پایان همه چیز قصه بهم می ریزد و به بدترین شکل ممکن تمام می شود. 
استقلال اگر مجتبی جباری را نمی خواست و نیت به این داشت به خاطر عدم نتیجه گیری احتمالی او را کنار بگذارد اصلا نباید در ابتدای فصل او را بخدمت می گرفت و زمانی که تصمیم گرفت او را کنار بگارد باید شان او را رعایت می کرد. 
یک اس ام اس که دیگر به سر تمرین نیا و بیا تو جلسه اما جلسه ای برگزار نمی شود و در ادامه هیچ چیز به مجتبی نمی گویند. بازیکنی که در گذشته ارایه گر بازی های خوبی برای استقلال بوده و در بخشی از موفقیت های این باشگاه سهیم بوده است. 
نخواستن عیب نیست و این حق طبیعی استقلال بود که مجتبی را نخواهد اما بی احترامی عیب است. استقلال شان مجتبی جباری را رعایت نکرد و این شاید به این خاطر باشد که مدیران فوتبالی ما مدیر هستند اما فوتبالی نیستند. 
و این قصه بد هم چنان ادامه خواهد داشت چون در فوتبال مصلحت اندیشی حکم می کند. مدیران ما می ترسند یا و چشم تو چشم بازیکن به او نمی گویند به این دلیل و ... دیگر به تو نیاز نداریم. به تو احترام می گذاریم و این هم حق و حقوقت. ما را به خیر و تو را بسلامت و انشاالله که موفق باشی. بی حرف و حدیث. این رفتارهای به ظاهر ساده را هم بلد نیستم و هزار راه کج و نرفته را می رویم تا این حرف ها را بزنیم. 
و این قصه بد هم چنان ادامه خواهد داشت.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017