هت‌تریک پسر ژرژ وه‌آ با پيراهن آمريكا | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶12:57
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 09:27
کد مطلب: 138077

هت‌تریک پسر ژرژ وه‌آ با پيراهن آمريكا
0
comment0
sharing

اتفاق ویژه جام‌جهانی نوجوانان عملکرد بسیار خوب پسر ژرژ وه‌آ ستاره سابق میلان و تیم ملی لیبریا بود.

به گزارش خبرورزشی، تيموتي وه‌آ، پسر ژرژ وه‌آ، به خوبي گام در مسير پدرش گذاشته است. او در سن 17 سالگي يكي از بازيكنان تيم پايه‌اي پاري‌سن‌ژرمن است و به نظر مي‌رسد كه در آينده به جايي برسد كه از زير سايه نام پدرش، ژرژ وه‌آ، دارنده توپ طلاي سال 1995 و بازيكن تيم‌هايي مثل موناكو، ميلان و چلسي خارج شود.

تيموتي حالا مثل پدرش گل مي‌زند و هت‌تريك اخيرش در جام جهاني‌ زير 17 سال نقش پررنگي در برد 5 بر صفر آمريكا مقابل پاراگوئه در مرحله يك‌هشتم پاياني اين تورنمنت داشت.

پسر كوچك ژرژ وه‌آ، متولد نيويورك است و پيراهن تيم ملي فوتبال زير17سال آمريكا را به تن مي‌كند و پدرش كه مليتي ليبريايي دارد، حالا در يك قدمي صندلي رياست جمهوري كشورش است.

تيموتي در صحبت‌هايي گفته: «من متولد نيويورك هستم و آمريكا كشور من است. از فرانسه هم خوشم مي‌‌آيد. در حال حاضر براي تيم ملي زير 17 سال آمريكا بازي مي‌كنم و در حال آماده‌سازي براي جام جهاني‌ بعدي هستيم ولي هنوز تصميم نگرفته‌ام كه در آينده براي چه كشوري بازي كنم.»

در حال حاضر كه تيموتي پيراهن تيم ملي آمريكا را به تن مي‌كند و در بازي با پاراگوئه دو گل اول آمريكا و گل آخر اين تيم را به ثمر رساند.

ژرژ وه‌آ پدر تيموتي هم اخيراً در گفت‌وگو با لو پاريزين در مورد پسرش گفت: «اين را به اين خاطر كه تيموتي فرزندم است، نمي‌گويم ولي او كيفيت فوتبالي بالايي دارد. او سريع است و شامه گلزني قوي‌اي دارد. به توصيه‌ها و توضيحات سرمربي‌‌اش احترام زيادي مي‌گذارد. بعيد مي‌دانم كه نام خانوادگي‌‌اش روي دوش او سنگيني كند. او كارنامه ورزشي مرا به خوبي مي‌شناسد. هميشه گفته‌ام كه مهارت در دنياي فوتبال كافي نيست. بايد به شدت تلاش كرد تا به جايگاهي كه مي‌خواهي برسي.»
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017