مالک باشگاه نساجی: هدف اصلی ما صعود به لیگ برتر است | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶13:12
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 11:25
کد مطلب: 138100

مالک باشگاه نساجی: هدف اصلی ما صعود به لیگ برتر است
1
comment0
sharing

مهندس فرهاد صنیعی فر، مالک باشگاه نساجی مازندران در آستانه بازی جام حذفی مقابل استقلال تهران معتقد است پروژه اصلی تیمش صعود به لیگ برتر ایران بوده هر چند بازی با این حریف بزرگ لذت بخش است.

به گزارش خبر ورزشی، وی با بیان این جمله ادامه می دهد: باور کنید دلم می گیرد و آزرده خاطر می شوم وقتی می بینم که نساجی مازندران با آن همه قدمت و هوادار باید بعد از سال ها یک بازی با استقلال تهران برگزار کند. حق هوادار قائم شهری و مازندرانی این نیست.
نساجی مازندران باید سالی ۲ بار با استقلال و ۲ بار با پرسپولیس به انضمام تقابل احتمالی در جام حذفی برابر این تیم ها در خانه و استادیوم آزادی بازی کند. این حق هوادار ماست و به همین خاطر من نیمه پر لیوان را می بینم.
صنیعی فر یادآور می شود: به همین خاطر می گویم صرفنظر از هر نتیجه ای که در بازی حذفی مقابل استقلال حاصل شود بدانید و به علی امیری و مهدی پاشازاده هم گفتم که تکمیل پروژه اصلی ما و صعود نساجی مازندران به لیگ برتراز هر چیزی مهم تر است. هوادار ما عاشق این جور بازی هاست. قائم شهر و استان ورزش خیز مازندران نباید چند سال صبر کند که یک بازی برابر استقلال یا پرسپولیس انجام دهد.
وی در ادامه می گوید: جام حذفی و بازی با استقلال در مسیر پروژه اصلی ماست. هواداران، مربیان و بازیکنان استقلال حسابی از آن لذت ببرند ولی نتیجه آن هر چه که باشد نباید پروژه ما را متوقف کند. بنابراین خونسرد و بدون استرس به این بازی جام حذفی پای می گذاریم.
صنیعی فر در خصوص پیش بینی بازی با استقلال تهران و عملکرد بازیکنان نساجی مازندران هم مثال جالبی می زند و می گوید: به جای پیش بینی بازی یک مصاحبه معروف از مایکل جردن برای اعضای تیم نساجی مازندران و بچه ها قبل از این بازی نقل قول می کنم. اسطوره بسکتبال دنیا و NBA می گوید که هیچ کس آن بیرون موفقیت را با دستانش به من هدیه نخواهد کرد. من باید خودم بروم بیرون و موفقیت را به چنگ بیاورم. به همین خاطر پیروز شدم. بر سرنوشت خودم مسلط شدم و شدم مایکل جردن!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017