ترابی: علی دایی یك درصد هم در نتایج اخیر سایپا مقصر نیست! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 15:17
کد مطلب: 138132

می‌توانیم مدعی باشیم
ترابی: علی دایی یك درصد هم در نتایج اخیر سایپا مقصر نیست!
0
comment0
sharing

مهدی ترابی، بازیكن ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا تأكید می‌كند عدم استفاده از فرصت‌ها باعث ناكامی این تیم در هفته‌های اخیر شده است و علی دایی در كسب این نتایج حتی یك درصد هم مقصر نیست.

ستاره ملی پوش تیم سایپا در  گفتگو با خبرورزشی از حال و هوای این روزهای سایپا می گوید،در ادامه بخوانید:

* سایپا فصل را عالی شروع كرد و تا رده سوم هم بالا آمد ولی ناگهان افت كرد و 5 بازی است كه پیروز نشده؟

باور كنید خودمان هم بابت این نتایج ناراحت هستیم و می‌خواهیم هرچه سریع‌تر جبران كنیم. تیم ما خوب بازی می‌كند و در ایجاد موقعیت گل هم شرایط خوبی داریم اما مهم‌ترین موضوع این است كه از فرصت‌ها استفاده نمی‌كنیم و سایپا بابت از دست دادن موقعیت‌های گل ضربه خورده است.

* این نتیجه نگرفتن سایپا باعث شده تا انتقادها از علی دایی زیاد شود؟

علی‌آقا حتی یك درصد هم در این نتایج مقصر نیست. او به خوبی با ما تمرین می‌كند و راه‌های رسیدن به گل را بارها در تمرینات مرور می‌كنیم ولی در بازی‌ها هم بی‌دقت هستیم و هم بدشانس.

* در نهایت با ادامه این روند همه شما متضرر خواهید شد!

قطعاً همین‌طور است كه می‌گویید. ما باید این شرایط را تغییر بدهیم و از موقعیت‌ها بهتر استفاده كنیم. مطمئنم در بازی‌های آینده این نتایج را جبران خواهیم كرد، چون تیم ما از لحاظ فنی تیم بسیار خوبی است و پتانسیل این را داریم كه نتایج خوبی بگیریم و خیلی زود خودمان را به رده‌های بالای جدول برسانیم.

*این هفته هم بازی سختی با فولاد در اهواز دارید.

بله، فولاد تیم خوبی است كه خوب هم نتیجه گرفته و این موضوع كارمان را كمی سخت می‌كند. ولی ما هم می‌خواهیم ناكامی‌های اخیر را پشت‌سر بگذاریم و دوباره به جمع مدعیان بازگردیم و در رسیدن به این راه باید فولاد را در خانه‌‌اش شكست دهیم. البته خود من محروم هستم و نمی‌توانم به تیم در این بازی كمك كنم ولی قطعاً بچه‌ها توانایی شكست دادن فولاد در خانه‌‌اش را دارند.

*سایپا می‌تواند مدعی قهرمانی هم باشد؟

اگر این بدشانسی را پشت‌سر بگذاریم و علاوه بر بازی‌های خوبی كه انجام می‌دهیم، خوب هم نتیجه بگیریم یكی از شانس‌ها می‌توانیم باشیم. در حال حاضر ولی شانس اول قهرمانی پرسپولیس است و استقلال هم با توجه به بازیكنان خوبی كه در اختیار دارد، هنوز شانس قهرمانی دارد و می‌تواند یك مدعی باشد.

*شرایط تیم ملی بعد از دو بازی دوستانه با توگو و روسیه چطور است؟

شرایط تیم خیلی خوب است. این دو بازی محك خوبی برای بازیكنان تیم ملی بود. مطمئناً ما برای اینكه در جام جهانی‌ موفق باشیم نیاز به بازی‌های تداركاتی با تیم‌های باكیفیت داریم و امیدوارم در این زمینه مورد حمایت قرار بگیریم. نباید فراموش كنیم كه صعود به مرحله حذفی غیرممكن نیست، ولی مهم این است كه تیم ملی به خوبی مورد حمایت قرار بگیرد. امیدوارم در جام جهانی‌ با قرعه مناسبی روبه‌رو شویم و با داشتن امكانات مناسب بتوانیم ضمن كسب نتایج خوب در جام جهانی‌ به مرحله حذفی هم صعود كنیم.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017