پيكان تهران – تراكتورسازي تبريز/ دنده سنگين يا سبک | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 11:44
کد مطلب: 138201

پيكان تهران – تراكتورسازي تبريز/ دنده سنگين يا سبک
0
comment0
sharing

هفته دهم ليگ هفدهم، پنج‌شنبه 27 مهر96، ساعت 15:45، ورزشگاه شهداي قدس تهران داور: وحيد كاظمي، كمك‌ها: آرمان اسعدي و فرزاد بهرامي

به گزارش خبرورزشی،بعد از 5 برد متوالي و رسيدن به يك قدمي صدر جدول حالا پيكاني‌ها بايد مقابل يكي از عجيب‌ترين تيم‌هاي اين فصل ليگ برتر صف‌آرايي كنند، تيمي محبوب از ديار آذربايجان كه مشكلات فراواني در اردوي خود دارد و هر روز نيز به اين مشكلات افزوده مي‌شود. مجيد جلالي در پيكان نتيجه پافشاري خود روي عقايد و اعتماد به جوانانش را ديده، جواناني كه از فرصت به دست آمده نهايت بهره را برده و توانستند با افكار سرمربي خود تيمي شايسته و حالا مدعي را روانه ميدان كنند. ثبت 5 برد متوالي از خودروسازان پايتخت تيمي ترسناك ساخته كه با دنده سنگين و شتاب بالا در حال سبقت گرفتن از همه رقيبان است و امروز بايد از مانعي همچون تراكتورسازي بگذرد كه در جاده ليگ مثل خودشان با دنده سنگين حركت مي‌كنند و جلالي كه خود سابقه كار كردن با تراكتورسازي را در كارنامه دارد، امروز مي‌خواهد انتقام بگيرد گرچه نبايد از يحيي گل‌محمدي و جوانانش با وجود تمام مشكلات و بحران‌ها به سادگي گذشت. تراكتوري كه اين روزها در كنار مبارزه با محروميت فيفا و كمبود بازيكن بايد با بحران‌هاي ديگري همچون چاقوكشي! در اردوي تيم مبارزه كند و امروز در حالي مقابل پيكان سرحال و آماده به ميدان مي‌رود كه به دليل مصدوميت و محروميت 6 تا 7 بازيكن اصلي خود را ندارند. به اين ترتيب يحيي مجبور است چشم به جواناني ببندد كه در اين هفته‌ها عصاي دست او شده‌اند.

چهره‌ها

پيام نيازمند، دروازه‌بان جوان پيكاني‌ها از روزي كه جاي رحمان احمدي را در تركيب اصلي گرفته با نمايشي ديدني در تركيب خودروسازان توانست زمينه سبقت اين تيم از همه رقبا را فراهم كند. از همين‌رو مي‌توان اين بازيكن را چهره اصلي پيكاني‌ها در مصاف حساس امروز قلمداد كرد.

با وجود غايبان پرشماري كه تراكتورسازي براي بازي حساس امروز دارد، مي‌توان از محمد ايران‌پوريان به عنوان كليدي‌ترين چهره تبريزي‌ها براي متوقف كردن پيكان نام برد. بازيكني كه در كنار شرح وظايف دفاعي خود در امر گلزني و نجات تراكتور از شكست هم فوق‌‌‌العاده كار كرده است. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017