گسترش فولاد تبريز- سپاهان اصفهان/ آقافيروز به هموطن لوكا رسيد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 12:02
کد مطلب: 138207

گسترش فولاد تبريز- سپاهان اصفهان/ آقافيروز به هموطن لوكا رسيد
1
comment0
sharing

هفته دهم ليگ هفدهم، پنج‌شنبه 27 مهر 96، ساعت 16:00، ورزشگاه بنيان ديزل تبريز داور: كوپال ناظمي، كمك‌ها: بابك داوري و علي دودانگه

به گزارش خبرورزشی،حتي شوك بركناري لوكا بوناچيچ هم براي گسترشي‌ها مثمرثمر نبود تا اين تيم به قعرنشيني خود ادامه دهد. شكست برابر پيكان در اولين بازي تحت هدايت فيروز كريمي نه تنها اميدواري‌ها براي رسيدن به روزهاي خوب در باشگاه تبريزي را زنده نكرد بلكه بحران مصدوميت‌ها و بد بسته شدن تيم در تابستان بيشتر به چشم آمد تا آقافيروز در طنازي‌هاي هميشگي خود همه چيز را روي سر كادر فني قبلي آوار كند. سرمربي باتجربه گسترشي‌ها البته امروز اين فرصت را دارد تا انتقام همه اتفاقات داخل اردوي تيمش را از هموطن در دسترس لوكا بگيرد و با تحميل شكست به سپاهان و كرانچار دوباره اين مربي كروات را به شرايط بحراني برگرداند. گسترش كه بيشتر مهره‌هاي كليدي خود را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد امروز با تركيبي متفاوت به مصاف سپاهان خواهد رفت بلكه با آشنايي بيشتر با تفكرات كريمي به بردي شيرين برسد. در آن سوي ميدان اما شرايط سپاهان كاملاً متفاوت است. آنها بعد از برد هفته گذشته برابر سياه‌جامگان كه باعث شد تا جايگاه كرانچار روي نيمكت زردپوشان تثبيت شود، با روحيه بالا گام به تبريز مي‌گذارند تا با رسيدن به دومين برد متوالي كاملاً به آرامش برسند. سپاهاني كه هنوز البته با مشكلات فراواني روبه‌رو است و بايد به هر نحوي شده اين مشكلات را به حداقل برساند بلكه به آرزوي طرفدارانش براي بازگشت به روزهاي طلايي جامه عمل بپوشاند.

چهره‌ها

اسماعيل فرهادي را مي‌توان چهره اصلي گسترشي‌ها در بازي امروز ناميد. مهاجمي اصفهاني كه براي اولين بار در 35 سالگي با پيراهن تيمي غير از ذوب‌آهن مقابل سپاهان قرار مي‌گيرد به اين اميد كه بتواند مشكلات گلزني گسترش فولاد را به حداقل رسانده و اين تيم را از بحران و قعرنشيني نجات دهد.

جلال‌الدين علي‌محمدي در بازي قبلي ستاره بي‌چون و چراي سپاهاني‌ها بود از همين‌رو مي‌توان او را چهره اصلي اين تيم در سفر به تبريز قلمداد كرد. بازيكني كه هر‌گاه در تركيب اصلي تيمش حضور داشته با به ثمر رساندن گل يا دادن پاس گل تأثيرگذاري‌‌اش را كاملاً نشان مي‌دهد. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017