سپيدرود رشت – پديده مشهد /سلام به سردارِ جنگل | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 12:06
کد مطلب: 138208

سپيدرود رشت – پديده مشهد /سلام به سردارِ جنگل
0
comment0
sharing

هفته دهم ليگ هفدهم، پنج‌شنبه 27 مهر96، ساعت 17:00، ورزشگاه سردار جنگل رشت داور: پيام حيدري، كمك‌ها: مهدي الوندي و يعقوب حجتي

به گزارش خبرورزشی،هر دو تيم هفته قبل مقابل رقبا متوقف شدند با اين تفاوت كه يكي از اين تساوي راضي بود و ديگري ناراضي. سپيدرود كه بعد از شكست برابر استقلال با حاشيه‌هاي دوباره‌اي روبه‌رو شد، توانست در دقيقه 90 از باختي ديگر مقابل سايپا در تهران فرار كند تا امتيازي ارزشمند و طلايي به اندوخته‌هاي خود اضافه كند. نظرمحمدي و شاگردانش نشان دادند تا آخرين لحظه براي رسيدن به اهداف خود دست نمي‌كشند، از همين‌رو با متوقف كردن سايپا كاملاً بحران را از خود دور كردند تا امروز با انگيزه‌اي دوچندان مقابل يكي از بهترين‌هاي ليگ هفدهم به ميدان بروند. بازگشت به سردار جنگل كه براي اولين بار در ليگ هفدهم ميزبان بازي‌ها خواهد بود، مي‌تواند از حيث جذب تماشاگر به سود سپيدرودي‌ها تمام شود تا با حاميان بيشتري به مصاف رقباي خود بروند؛ طرفداراني كه نقش مهمي در صعود اين تيم به ليگ برتر داشتند و حالا مي‌توانند يار دوازدهم رشتي‌ها در رقابت‌هاي حساس باشند. پديده اما برعكس ميزبان رشتي هفته قبل در حالي مقابل ذوب‌آهن متوقف شد كه مي‌توانست برنده بازي هم لقب بگيرد اما رضا مهاجري كه فراز و نشيب‌هاي تيمش در اين هفته زياد به چشم مي‌‌آيد، تنها به يك امتياز قناعت كرد تا امروز در مصاف با سپيدرود وضعيت پيچيده‌تري داشته باشد. پديده كه دوست ندارد جايگاه خوب فعلي در جدول را از دست بدهد، چاره‌اي ندارد جز اينكه از سفر به شهر باران با دست پر خارج شود، از همين‌رو بايد ديد افكار تاكتيكي مهاجري براي حل مشكلات تدافعي تيم نتيجه مي‌دهد يا نه؟

چهره‌ها

پويا نزهتي در اين هفته‌ها گل‌هاي حساس و ارزشمندي را براي سپيدرود به ثمر رسانده و چهره اصلي اين تيم در خط حمله لقب گرفته است. نزهتي سرعتي و موقعيت‌شناس حالا به عنوان اميد اول گلزني امروز اميدوار است بتواند راه برتري ديگري براي رشتي‌ها هموار كند.

بدون شك يكي از كليدي‌ترين بازيكنان پديده در اين فصل محمد قاضي بوده كه با گل‌هاي خود نقشي بسزا در روزهاي طلايي مشهدي‌ها داشته است. قاضي كه هفته قبل با از دست دادن پنالتي مقابل ذوب‌آهن نتوانست مأموريت نجات خود را كامل كند، امروز اين فرصت را دارد تا در رشت جبران كند. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017