سياه‌جامگان مشهد – صنعت نفت آبادان/ شوک سياه | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 12:09
کد مطلب: 138209

سياه‌جامگان مشهد – صنعت نفت آبادان/ شوک سياه
0
comment0
sharing

هفته دهم ليگ هفدهم، پنج‌شنبه 27 مهر96، ساعت 16:15، ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد داور: ياسر همرنگ، كمك‌ها: مهدي عاليقدر و محسن سلطاني

به گزارش خبرورزشی، در ادامه اتفاقات عجيب در باشگاه سياه‌جامگان سران باشگاه بار ديگر روند تغييرات روي نيمكت رهبري خود را ادامه دادند تا به ديد خودشان شوكي به تيم مشهدي وارد كنند بلكه بيشتر از اين شاهد سقوط در جدول نباشند. اكبر ميثاقيان بعد از شكست برابر سپاهان از سمت خود بركنار شد تا عليرضا مرزبان بار ديگر تجربه مربيگري در ليگ برتر نصيبش شود، فرصتي كه مي‌تواند ريسكي بزرگ براي اين چهره باشد چون نجات دادن تيمي مثل سياه‌جامگان كه نه بضاعت مالي مناسبي براي جذب ستاره دارد نه از بازيكنان توانمندي در تركيب بهره مي‌برد، نياز به يك معجزه دارد. مرزبان كه به خوبي از جو حاكم بر فوتبال ايران خبر دارد، امروز در اولين تجربه بايد شاگردانش را مقابل برزيلي‌هاي ايران به ميدان بفرستد بلكه بعد از مدت‌ها مشهدي‌ها طعم برد را بچشند. سياه‌جامگان که خوب مي‌داند ناكامي در اين بازي ممكن است آنهارا به قعر جدول بفرستد، قطعاً در ورزشگاه زيباي امام رضا (ع) در پي رقم زدن شبي رؤيايي خواهد بود و اين كار را براي آباداني‌ها سخت مي‌كند. برزيلي‌ها هفته قبل با برتري در جنگ نفتي‌هاي ليگ برتر توانستند به روند ناكامي‌هاي خود پايان دهند و حالا فراز كمالوند تحت فشار به دنبال ثبت دومين برد متوالي است تا بلكه با اين نتيجه به ساحل آرامش رسيده و از شايعات پيرامون خود و تيمش فرار كند. نفتي كه اين روزها بدجور به مربع خارجي‌هاي خود متكي است و اگر آنها روي فرم باشند، مي‌تواند چشم به كسب امتياز داشته باشد.

چهره‌ها

با رفتن اكبر ميثاقيان و آمدن كادر فني جديد شايد طلسم بازي كردن گوران يركوويچ مهاجم صربستاني در تركيب سياه‌جامگان شكسته شود. بازيكني كه فصل قبل گل‌هاي ارزشمندي براي تيم مشهدي در راه بقا به ثمر رساند، حالا مي‌تواند دوباره در موقع لزوم به داد اين تيم برسد.

جاسم كرار هافبك عراقي كه هفته قبل با گل سه امتيازي و ارزشمند خود نقش بسزايي در فرار برزيلي‌ها از بحران داشت، امروز هم رويارويي ديدني با هافبك‌هاي ميزبان خواهد داشت. كرار كه حالا به هماهنگي خوبي با برزيلي‌هاي تيمش رسيده به كمك آنها مي‌تواند سرنوشت بازي را تغيير دهد.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017