پاشازاده: شفر هری پاتر نیست | روزنامه خبرورزشی
-
- سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶11:16
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
تاریخ: جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ » ساعت: 19:47
کد مطلب: 138379

پاشازاده: شفر هری پاتر نیست
1


مهدی پاشازاده سرمربی نساجی در نشست خبری دیدار مقابل استقلال درباره این دیدار اظهار نظر کرد.
به گزارش خبرورزشی، پاشازاده در ابتدای صحبت های خود در خصوص اینکه پیش از این گفته بود قبل آغاز بازی به سمت نیمکت استقلال نخواهد رفت و این کار را هم نکرد، گفت: بله، من گفته بودم و قبل از بازی هم به سمت نیمکت استقلال نرفتم. هیچ دلیلی ندارد که برای نیمکت حریف گل و شیرینی ببریم و برایش آرزوی موفیت کنم، نه؛ موفقیت برای من است. بعد از بازی دیدید که تبریک هم گفتیم برای استقلال آرزوی موفقیت کردیم، اما اینکه قبل بازی بخواهیم به سمت نیمکت حریف برویم، عکس بگیریم و ...؛ اینها ادا است و من حال و حوصله ادا درآوردن ندارم.
سرمربی نساجی با اشاره به اتفاقات رخ داده در صحنه اخراج او از زمین، توضیح داد: چیز خاصی نبود. من فقط گفتم تا توضیح ندهید، بیرون نمی‌رویم. به داور گفتم فقط بگویید چرا؟! متاسفانه این داوری ماست. من باخت‌هایم را هیچ‌وقت گردن داور نینداختم. 90 درصد الان می‌گویند داور بد بود و هزار بهانه دیگر، اما من باید در زمین مشکلم را حل کنم. داور که حتما تاثیرگذار بود، اما بگذارید مردم این را بگویند، نه ما یا کارشناسان داوری. یک سوت به ما بدهند، آن‌وقت ببینیم خودمان چه کاره‌ایم. ما باید مدل حرف زدن و حرفه‌گری را یاد بگیریم. متاسافانه داوران ما نمی‌توانند ارتباط بگیرند. انگار اینجا مدرسه است و هر کس بچه شلوغ مدرسه باشد، می‌گویند یک پای خود را بالا بگیرد. در آن صحنه خدا شاهد است که فقط گفتم «اِ». آن صحنه، فقط یک صحنه بیخود بود، من نه اعتراض کردم، نه سمت داور چهارم رفتم.
پاشازاده ادامه داد: من خیلی از جاها را دیده‌ام. متاسفانه داوران چهارم ما تنش ایجاد می‌کنند، اگر کمی ملایم‌تر بگویند، ناخودآگاه آرام می‌شویم. داوران هم جای ما باشند، می‌فهمند. شما با این سوت‌ها با سرنوشت ما بازی می‌کنید.
او با بیان اینکه بازیکنانش در نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بودند، یادآور شد: متاسفانه بچه‌های ما در نیمه اول احترام زیادی قائل شدند و در اشتباهات فردی گل خوردیم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم. اگر اتفاقات بچه‌گانه مانند اخراج من و برخی مسائل دیگر نبود، شاید بهتر از اینها هم می‌توانستیم بازی کنیم. در آن صحنه من فقط گفتم دلیلش را بگویید. حرف من این بود که این نوع برخورد بد است. در همه‌جای دنیا این است که داور یک دقیقه با بازیکن صحبت می‌کند و وقتی آرام شد به او کارت می‌دهد. شاید اگر داور امروز با من هم یک دقیقه صحبت می‌کرد، آرام می‌شدم. این علم روانشناسی است.
سرمربی نساجی در ادامه گفت: متاسفانه اینها شدند مدیر و ناظم و ما بچه دبستانی که یک چَک بزنند و پرده گوش‌مان پاره شود هم ایرادی ندارد. انگار ما از صف بیرون آمدیم، اما شرایط ما را درک کنید. شما باید آرامش را به نیمکت‌ها بدهید. فقط آمدند و می‌گویند «آقا بنشین»! فوتبال است، نمی‌شود که. من در آن صحنه هیچ چیزی نگفتم. فقط گفتم «اِ». من اعتراض هم نکردم.
پاشازاده در پاسخ به این سوال که «عملکرد کلی داور بازی استقلال - نساجی را چطور ارزیابی می‌کنید؟»، گفت: داور کاری که باید می‌کرد را کرد.
پاشازاده با اشاره به حضور وینفرد شفر در استقلال، گفت: من قبلاً هم گفتم که شفر هری پاتر نیست. باید به او امکانات بدهیم و صبر داشته باشیم، بعداً راجع به عملکردش قضاوت کنیم. الان خیلی زود است.به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017