ضرب و شتم یک خبرنگار در سیرجان | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 10:11
کد مطلب: 139929

ضرب و شتم یک خبرنگار در سیرجان
1
comment0
sharing

امین شول خبرنگار خبر ورزشی، در پایان بازی گل گهر با خونه به خونه نیت به حضور در کنفرانس خبری را داشت که به او دیکته شد از وینگو سوال نکند! وقتی قبول نکرد به راحتی آب خوردن کتک خورد!

به گزارش خبر ورزشی، شرح ماجرا را از زبان خودش بخوانید: 
« قصد شرکت در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل را داشتم در حالیکه به من توصیه شد از بگوویچ سرمربی گل گهر سوال چالشی نپرسم اما با ممانعت مسوولین ورزشگاه امام علی سیرجان مواجه شدم و وقتی اصرار به شرکت در کنفرانس نشان دادم توسط نیروی خدماتی ورزشگاه امام علی مورد ضرب و شتم قرار گرفتم! 
ظاهرا دوستان علاقه نداشتند از بگوویچ بعد از ۱۱ هفته نتیجه نگرفتن سوال و انتقاد بشه...اگه الان و بعد از ۱۱ هفته که ایشان قول صعود به لیگ برتر دادند و با صدر جدول ۱۲ امتیاز فاصله دارند و بهترین امکانات و بازیکنان را دارند سوال نپرسیم چه زمانی باید سوال پرسیده شود؟
زمانی که دیگر کار از کار گذشته؟
ظاهرا ایشان رگ خواب ایرانی ها و مسوولین رو خوب یاد گرفته و با لابی گری مورد حمایت مدیران بالادستی گل گهر است و برکناری شان از دست مدیر عامل خارج است...»
یک طرفه به قاضی نمی رویم و توضیحی باشگاه گل گهر هم در این زمینه داشته باشد بی کم و کاست نشر خواهیم داد اما این چه برخوردی است که به خبرنگار گفته می شود از سرمربی سوال نکنید! در کجای دنیا این رفتار با خبرنگار می شود؟ از همه مهمتر ضرب و شتم خبرنگار ایرانی به خاطر یک مربی خارجی!!! آیا اصلا این فوتبال ارزش این را دارد به خاطر آن نه یک خبرنگار بلکه یک هموطن را کتک بزنیم؟ فوتبال پدید آمده برای دور هم بودن و برای لذت بردن و نه برای کتک زدن... واقعا که مایه تاسف است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017