نوری: فعلا ترجیح می دهم استراحت کنم | روزنامه خبرورزشی
-
- یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶06:24
-
-
-
-
-
-
آخرین مطالب بوندس لیگا آلمان
آرشیو


تاریخ: پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 15:34
کد مطلب: 139956

پاسخ منفی سرمربی ایرانی الاصل به اشتورم گراتس
نوری: فعلا ترجیح می دهم استراحت کنم
1


درست چند روز بعد از اخراج از باشگاه وردربرمن با پیشنهاد جالب توجهی از سوی باشگاه اتریشی برای مربیگری روبرو شد.
به گزارش خبرورزشی، رسانه های آلمانی امروز گزارش کردند آلکساندر نوری سرمربی ایرانی الاصل و برکنار شده وردربرمن در فاصله 48 ساعت از قطع همکاری با باشگاه سابق مورد توجه باشگاه اشتورم گراتس قرار گرفت اما به این پیشنهاد پاسخ منفی داد.
به نوشته سایت deichstube آلمان باشگاه اتریشی که سال هاست از روزهای اوج فاصله گرفته در نظرسنجی از طرفداران برای ایجاد تغییرات روی نیمکت رهبری خود الکساندر نوری را به عنوان گزینه اول خود مطرح و مذاکرات با سرمربی سابق وردربرمن را آغاز کرد اما این مربی جوان با بیان این که ترجیح می دهد به قراردادش با باشگاه سابق تا سال 2019 پایبند باشد از قبول این پیشنهاد صرف نظر کرد.
سایت deichstube آلمان با اشاره به پاسخی که این مربی 38 ساله ایرانی الاصل به اتریشی ها داد نوشت:« آلکساندر نوری در واکنش به پیشنهاد همکاری اشتورم گراتس مدعی شده است ترجیح می دهد تا پایان فصل به استراحت و حضور در کلاس های پیشرفته مربیگری ادامه دهد تا این که بخواهد در اتریش مربیگری کند».
 به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Blue Star
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۷:۵۹:۲۴
کاش الکسانر نوری میمود سکان هدایت استقلال به عهده میگرفت.... خدایی به درد استقلال خیلی میخوره چیه این شفر شده مربی استقلال..
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017