زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ یک | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


تاریخ: دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 13:33
کد مطلب: 140418

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ یک
1
comment0
sharing

فریبرز محمود زاده ، رییس کمیته نقل و انتقالات از شرایط جذب بازیکن در نیم فصل خبر داد.

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، محمودزاده در خصوص مشکلات حقوقی – اداری موجود در باشگاه های لیگ برتر و دسته اول  گفت: با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و دسته اول ، باشگاه های بدهکار در صورتی می توانند در زمان نقل و انتقالات  نیم فصل ، بازیکنان جدید جذب کنند، که نسبت به تسویه حساب بیست(20) درصد از کل مبلغ بدهی هایشان و همچنین به اندازه ی مبلغ قرارداد بازیکنان جدید جذب شده در نیم فصل ، نزد کمیته انضباطی اقدام کنند.
وی در ادامه افزود: باشگاه ها می بایست درخصوص تعیین تکلیف پرونده های مفتوحه در کمیته های تعیین وضعیت و انضباطی که منجر به صدور رای شده ، نیز اقدام کنند. زمان نقل و انتقالات لیگ برتر از بیست و هشتم (28)آذرماه لغایت بیست و ششم (26)دی ماه و لیگ دسته اول از سی ام(30) آذرماه لغایت بیست و هشتم(28) دی ماه می باشد.لازم به ذکر است که زمان نقل و انتقالات نیم فصل طبق قوانین فیفا نمی بایست از 28 روز تمام  یا 4 هفته بیشتر باشد که این بازه زمانی برای باشگاه های  لیگ برتر و دسته اول نیز رعایت شده است.
محمودزاده در پایان گفت : پس از حل مشکلات باشگاه های مورد اشاره ، مجوزهای لازم از سوی دبیر کل فدراسیون و رییس سازمان لیگ فوتبال، جهت ثبت قرارداد وصدور مجوز بازی صادر می شود . در غیر اینصورت باشگاه های بدهکارازهرگونه نقل و انتقال بازیکنان جدید در بازه ی زمانی نیم فصل محروم می باشند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017