سوژه روز/ «تیم جوانان» بچه سرراهی فوتبال ایران! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال پایه
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ در ساعت 10:11
کد مطلب: 140758

سوژه روز/ «تیم جوانان» بچه سرراهی فوتبال ایران!
1
comment0
sharing

فدراسیون فوتبال هرگز طی سال های گذشته علاقه ای به حمایت قطعی از تیم جوانان کشورمان نشان نداده است.

به گزارش خبرورزشی، تیم جوانان  در سال های گذشته انگار باری روی دوش فدراسیون بوده و مدیران فدراسیون تنها در جهت سلب مسئولیت، کادرفنی و اردو برای این تیم در نظر می گیرند. این رویه غلط در حالی در ذهن فدراسیون نشین ها به «ملکه» تبدیل شده که در سایر کشورها اعتقاد بر این است که توجه به تیم جوانان ، توجه به ساخت زمینه افتخار آفرینی برای نسل آینده تیم بزرگسالان است. 
فدراسیون نشین ها اما کمترین توجه را به تیم جوانان  دارند و انگار این تیم را بچه سرراهی فوتبال ایران می دانند به همین علت است که تیم های پایه یا بزرگسالان در سال های اخیر نتیجه گرفته اما تیم جوانان  با تصمیمات اشتباه کادر مدیریتی در فدراسیون، هر بار و در هر تورنمنتی دچار ناکامی می شود. تیمی که داشت با امیرحسین پیروانی راه می افتاد، پس از یک ناکامی در تورنمنتی که بدون آمادگی در آن وارد شده بود، حذف شد و پس از آن، به جای حمایت از پیروانی برای ادامه همکاری و ساختن ساختار مستحکم برای جوانان، او را کنار گذاشتند. 
این موضوع را می شد تا حدی هضم کرد اما انتخاب فرهاد پورغلامی که طی سال های قبل همواره دستیار مربیان دیگر بوده، توجیه خاصی ندارد جز اینکه فدراسیون می خواست کادرفنی تیم جوانان  را ارزان بچیند. موضوع دیگر این است که حتی برای حکم دادن به پورغلامی نیز مدت ها وقت صرف شد تا تیم جوانان ، زمان آماده سازی را به صورت کامل از دست بدهد و بدون آمادگی به تورنمنت قهرمانی آسیا در اردن برود. 
همه اینها نشان می دهد فدراسیون چندان علاقه ای ندارد که به تیم جوانان  رسیدگی کند و این مهم ترین اشکال فدراسیون فوتبال ایران است که مسبب نتایج ضعیف برای جوانان مان شده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017