شفر قبل از ورود به استقلال پادوانی را خط زد! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ در ساعت 16:30
کد مطلب: 140939

شفر قبل از ورود به استقلال پادوانی را خط زد!
4
comment0
sharing

وینفرد شفر اعتقادی به لئوناردو پادوانی، مدافع برزیلی تیمش ندارد. مرد آلمانی، مجید حسینی جوان را در قلب دفاع تیمش گماشته و از روزبه چشمی به عنوان زوج حسینی استفاده می‌کند.به عبارت بهتر شفر ترجیح می‌دهد یک هافبک دفاعی را در پست غیرتخصصی بگمارد اما پادوانی برزیلی را به بازی نگیرد. چرا؟

به گزارش خبرورزشی، این سؤالی است که در ذهن بسیاری از اهالی فوتبال خاصه استقلالی‌ها متبادر می‌شود. پرسشی که جواب آن را باید به قبل از حضور وینفرد شفر در استقلال جستجو کرد. لطفاً تعجب نکنید! مرد آلمانی که یک مربی حرفه‌ای و سرد و گرم چشیده است، فیلم بازی‌های استقلال تهران به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا را تهیه و به تماشا نشست. منبعی که این خبر را در اختیارمان گذاشت، توضیح داد که این موضوع مربوط به قبل از عقد قرارداد رسمی با استقلال تهران بوده است. وینفرد شفر به خوبی تک‌تک بازیکنان استقلال را آنالیز کرده و تمامی مسابقات این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را از نظر گذرانده است.

مرد آلمانی یکی از عوامل عدم نتیجه‌گیری آبی‌ها در آسیا و تحمل شکست‌های سنگین را اشتباهات کودکانه و مهلک مدافعان تیم به ویژه لئوناردو پادوانی دانسته است. به طور مثال می‌توان به گل الاهلی امارات در دقیقه 40 بازی رفت با استقلال اشاره کرد که با شکست 2 بر یک شاگردان منصوریان همراه بود. اشتباه عجیب پادوانی توپ را در اختیار بازیکنان حریف قرار داد تا با یک شوت سنگین که به تیر دروازه برخورد و سپس به خود پادوانی اصابت کرد، توپ را به تور آبی‌ها برساند.

چندین و چند اشتباه دیگر پادوانی برزیلی در خط دفاع باعث شد وینفرد شفر تصمیم خود را برای خط زدن این مدافع گران‌قیمت بگیرد. او ترجیح می‌دهد از زوج حسینی و چشمی استفاده کند و خوب هم می‌داند پژمان منتظری می‌تواند در نیم‌فصل دوم از مصدومیت خلاص شده و به استقلال کمک کند. بنابراین شفر از همین حالا پادوانی را خط زده و این مدافع برزیلی در نیم‌فصل دوم باید به دنبال تیم برای خود باشد!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017