رونالدو و پدر شدن در روزهای پر از شایعه | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 15:12
کد مطلب: 141347

اندکی بعد از انتشار خبری مبنی بر خیانت رونالدو به همسر اسپانیایی‌اش
رونالدو و پدر شدن در روزهای پر از شایعه
3
comment0
sharing

کریس رونالدو در روزهایی که خبرهای خوبی درباره‌اش منتشر نمی‌شد، برای چهارمین مرتبه پدر شد.

به گزارش خبرورزشی، كريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي فوتبال روز يك‌شنبه براي چهارمين بار طعم پدر بودن را چشيد و اندكي بعد از تولد دخترش، با انتشار تصويري در اينستاگرام به آلانا مارتينا، عضو جديد خانواده خوشامد گفت. در اين عكس، كريس جونيور، پسر بزرگتر كريس را در كنار خودش و جورجينا كه نوزادش را در آغوش گرفته مي‌بينيم. ستاره پرتغالي زير اين عكس به زبان پرتغالي نوشته: «آلانا مارتينا تازه به دنيا آمده. هم جئو (جورجينا) و هم آلانا حال‌شان خوب است و ما خيلي خوشحاليم.»

جورجينا فرزندش را در بيمارستان كئيرون اونيورسال كه در نزديكي خانه كريس در منطقه لافينكاي شهر مادريد است به دنيا آورد. اين اولين فرزند جورجينا و چهارمين فرزند كريس است كه عصر روز يك‌شنبه به دنيا آمد.

در ماه آگوست بود كه خبر بارداري جورجينا كه اسپانيايي- آرژانتيني است منتشر شد. در ماه ژوئن دوقلوهاي رونالدو به نام‌هاي اوا و متئو در بيمارستاني در آمريكا متولد شدند و توسط مادر كريس به اسپانيا منتقل گرديدند. كريستيانو جونيور هفت ساله هم پسر بزرگتر كريس است كه او نيز در آمريكا به دنيا آمده بود.

هفته پيش كريس در صحبت‌هايي گفته بود پدر بودن تجربه بي‌نظيري است: «پدر بودن تجربه شخصي بي‌نظيري است. اتفاقي كه كاملاً زندگي مرا تغيير داده. پدر بودن به من معناي عشقي را آموخته كه تا قبل از آن هرگز تجربه نكرده بودم. باعث لطافت روحم شده و شخصيت متفاوتي به من داده كه در زندگي‌ام واقعاً مهم است. بي‌صبرانه منتظرم تا دوباره پدر شوم و شاهد رشد خانواده‌ام باشم. اين بزرگترين لطفي است كه در زندگي‌ام داشته‌ام. گذراندن زمان با بچه‌ها و بودن در كنار آنها و خنديدن با آنها شادي زيادي به زندگي‌ام آورده.»

خبر تولد آلانا مارتينا در شرايطي منتشر شد كه ساعاتي قبل از آن، ناتاشا رودريگس، مدل پرتغالي و ستاره تلويزيوني در صحبت‌هايي از خيانت كريس به جورجينا در شرايطي كه او باردار بوده، صحبت و اعلام کرد در ماه مارس با كريس در ارتباط بوده. ناتاشاي 21 ساله اعلام كرد ارتباط او با كريس از طريق پيغامي كه ستاره پرتغالي برايش ارسال كرده آغاز شد و حالا ناتاشاي پرتغالي حس مي‌كند كريس از او سوءاستفاده كرده. ناتاشا در اين باره گفت: «من مي‌دانستم كريس همسر دارد ولي با هم دوست شديم. كمي بعد به كريس گفتم در يك شوي تلويزيوني پرتغالي شركت خواهم كرد و او از من خواست اين كار را نكنم. در همان زمان متوجه شدم او مرا بلاك كرده است. حالا فكر مي‌كنم او از من سوءاستفاده كرده. البته حسرتي ندارم اما حالا حس مي‌كنم به من خيانت شده.»

ناتاشا اعلام كرده كريس به او يك كلاه بيس‌بال هديه داده. البته اولين پيغام كريس به ناتاشا زماني ارسال شده كه او به تازگي رابطه‌‌اش با ايرينا شايك روس را پايان داده بود و مجرد بود. ناتاشا در سپتامبر 2015 عكس‌هايش را براي كريس ارسال كرد و آن زمان ارتباط آنها شروع شد: «ساعت یک شب عكس‌هايي را براي او فرستادم‌؛ فقط به قصد خنده و هيچ‌وقت فكرش را هم نمي‌كردم كريس پاسخي بدهد ولي ساعت 6 صبح او به من پيغام داد و همه چيز از آن زمان شروع شد. او از من خواست تا حضوري با من آشنا شود.»

رونالدو در 5 اكتبر سال 2016 ناتاشا را به خانه‌‌اش در ليسبون دعوت كرد اما در آخرين لحظات قرار را كنسل كرد و گفت تنها يك ساعت وقت آزاد دارد و مي‌خواهد زمان بيشتري را با ناتاشا بگذراند. اين اتفاق دو روز قبل از آن رخ داد كه كريس در بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني، 4 گل مقابل آندورا به ثمر رساند. رد و بدل شدن پيغام‌ها ميان اين دو ادامه داشت و در مارس 2017 زماني كه كريس به پرتغال سفر كرد، آنها با هم ديدار كردند. كريس كد امنيتي در منزلش را براي ناتاشا ارسال كرد و از او خواست تا به خانه‌‌اش برود. ناتاشا در اين باره گفت: «باورم نمي‌شد قرار است به خانه كريس بروم. او خيلي مهربان بود و از من خواست حس كنم در خانه خودم هستم. كفش‌هايم را درآوردم و از يخچال براي خودم آبميوه ريختم و روي مبل نشستم. ما در مورد آپارتمان او صحبت كرديم و بعد از آن در مورد اصالت من صحبت شد.» كريس 300 يورو هم بابت هزينه تاكسي ناتاشا به او پرداخت كرد و او دو ساعت بعد منزل كريس را ترك كرد. ناتاشا ادامه داد: «اميدوارم حالا ديگر او به جورجينا وفادار باشد. آن زمان او به من گفت من تنها‌ فرد در زندگي‌‌اش هستم و هرگز تا حالا خيانتي نكرده. در آن زمان حرفش را باور كردم.»
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017