پرونده ماتادورها در سال 2017، بدون باخت بسته شد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در ساعت 10:28
کد مطلب: 141581

با تساوی 3-3 اسپانيا مقابل روسيه در ديداری دوستانه
پرونده ماتادورها در سال 2017، بدون باخت بسته شد
0
comment0
sharing

تیم ملی اسپانیا هم در سال 2017 بدون شکست به کار خودش خاتمه داد.

به گزارش خبرورزشی، از خيخون تا سن‌پترزبورگ‌‌؛ سال 2017 سال شكست‌ناپذيري ماتادورها در عرصه ملي بود. جولين لوپتگي و شاگردانش در شرايطي به استقبال سال 2018، سال برگزاري جام جهاني‌ روسيه مي‌روند كه در سال 2017 عملكرد اميدواركننده‌اي در 10 بازي ملي‌شان داشتند و با تساوي 3-3 مقابل تيم ملي روسيه در بازي دوستانه دو تيم در سن‌پترزبورگ، پرونده بازي‌هاي ملي اسپانيا در سال جاري ملي بسته شد.

تيم ملي اسپانيا از لغزش مقابل ايتاليا در رقابت‌هاي يورو به بعد كه با كنار رفتن ويسنته دل‌بوسكه همراه بود، ديگر لغزشي نداشت. جولين لوپتگي از زمان در دست گرفتن سكان هدايت ماتادورها در 16 بازي، روي نيمكت مربيگري اين تيم نشست و به 12 برد و 4 تساوي دست يافت.

حالا و با تساوي 3-3 اسپانيا مقابل روسيه، اسپانيا نامش را در جمع انگشت‌شمار تيم‌هايي ثبت كرد كه سال 2017 را بدون شكست به پايان بردند. در اين جمع، نام تيم‌هايي مثل بلژيك (كه آخرين باختش مقابل لاروخا و در بروكسل رقم خورده بود)‌‌؛ آلمان(كه روز سه‌شنبه در لحظات پاياني بازي دوستانه‌‌اش از باخت گريخت) و پرتغال و دانمارك ديده مي‌شود.

سال 2017 براي شاگردان لوپتگي در شهر خيخون و با يك برد ساده مقابل رژيم صهيونيستي آغاز شد. چند روز بعد از آن، يكي از بازي‌هاي دوستانه مهم ماتادورها از راه رسيد‌‌؛ ديداري كه عيار شاگردان لوپتگي را محكي جدي مي‌زد. مصاف با فرانسه در ورزشگاه سن‌دنيس با بهره‌‌گيري از تكنولوژي VAR تيم ملي اسپانيا توانست 2- صفر از سد خروس‌ها عبور كند.

در ماه ژوئن دو بازي تلخ و دردناك اسپانيا در سال جاري ميلادي رقم خورد. تساوي 2-2 در مورسيا و در مصاف دوستانه با كلمبيا و سپس برد 2- یک اسپانيا مقابل مقدونيه كه اين پيروزي با سختي‌هاي زيادي به دست آمد.

در ماه سپتامبر، بازي حساس مقابل ايتاليا از راه رسيد. ماتادورها در ورزشگاه برنابئو مقابل آتزوري به پيروزي صفر-3 رسيدند كه همين باعث شد تا آنها نيم بيشتر مسير به سمت روسيه را طي كرده باشند. پس از آن هم صفر-8 در وادوس از سد ليختن‌اشتاين عبور كردند.

در ماه اكتبر بود كه اسپانيا با برد صفر-3 مقابل آلبانی صعودش به جام جهاني‌ را قطعي كرد و بعد از آن یک- صفر در اورشليم به پيروزي رسيد و پس از آن هم در دو ديدار دوستانه توانستند نتايج نسبتاً قابل قبولي را رقم بزنند.

برد صفر-5 مقابل كاستاريكا و سپس تساوي 3-3 با روسيه تا پرونده ماتادورها در سال 2017 بدون باخت (‌با 8 برد و 2 تساوي) بسته شود و اتفاقي كه از سال 2012 تاكنون براي آنها رخ نداده بود، تكرار شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017