آقای زمانی شما کجای این فوتبالید؟ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ در ساعت 10:37
کد مطلب: 141631

آقای زمانی شما کجای این فوتبالید؟
3
comment1
sharing

زمانی – عضو هیات مدیره باشگاه استقلال حرف زشتی را در مورد امیر قلعه نویی بر زبان آورد.

به گزارش خبر ورزشی، امیر قلعه نویی دیروز در واکنش به حرف های زمانی گفته بود از رئیس مجلس می خواهم به سربازان پیاده اش ادب یاد بدهد ...
امروز هم زمانی در پاسخ به حرف های امیر قلعه نویی گفته است من در مصاحبه ام از امیر قلعه نویی تعریف کرده ام. او یک بار دیگر مصاحبه را بخواند و اگر باز هم چنین نظری داشت برای او دعا می کنیم.
اینکه زمانی در مورد امیر قلعه نویی می گوید برای او دعا می کنیم یعنی اینکه سرمربی ذوب آهن ...
محال است زمانی از امیر قلعه نویی تعریف کرده باشد و سرمربی تیم ذوب آهن این چنین در مورد او حرف زده باشد.
از سویی زمانی به عنوان یک نماینده مجلس یا هر رجال سیاسی باید بداند چهره هایی چون امیر قلعه نویی از بزرگان این فوتبال است و در این فوتبال خاک خورده اند و او به لطف حضور در جمع اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نباید اجازه هر گونه صحبت کردن در مورد فوتبالی ها را به خود بدهد.
زمانی پیش تر هم یک بار هم گفته بود بهتر است علیرضا منصوریان مربیگری را رها کند و به سراغ رستوران داری برود. متاسفانه آنروز هیچ کس زمانی را به خاطر این حرف مواخذه نکرد. به واقع زمانی در چه جایگاه فوتبالی است که برای فوتبالی ها تصمیم می گیرد؟
علیرضا منصوریان هم همین طور. او کم برای استقلال و تیم ملی زحمت نکشید. او خاطره های خوبی برای هواداران در استادیوم آزادی ساخت و امروز هم که دیگر در استقلال نیست باز استقلال را دوست دارد.
البته این از بد فوتبال و فوتبالی ها است که اجازه می دهند خارج از فوتبالی ها به هر شکلی که در مورد آنها می خواهند صحبت کنند. از قدیم گفته اند حرمت امام زاده با متولی آن است. همین طور پیش رو زمانی فردا در مورد شفر هم صحبت می کند و می گوید او بهتر است به جای مربیگری در استقلال بهتر است برود و با نوه هایش بازی کند. البته ما نمی دانیم شفر نوه دارد یا نه.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
پرویزاززاهدان
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۵:۳۱:۱۴
خوب حالا بازهم به ایتالیا یی ها گیر بدید و جواب محکم شکننده بهشون بدید...پس جواب خودتون خودتون دادید...زمانی مگر سیاسی نیست و چرا امثال زمانی وملکی وغیره تو باشگاه ها ی فوتبال ما سرکار باشن و فوتبالی ها و پیشکسوت ها باید خونه نشین باشن.... بازهم بگید ایتالیایی ها اشتباه میکنن.....
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017