برهانی: یک بار جادوگر من را تهدید کرد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 11:34
کد مطلب: 141634

فردی مشکل دار در استقلال جادوگری می کرد
برهانی: یک بار جادوگر من را تهدید کرد
0
comment0
sharing

مهاجم سابق استقلال می گوید در دوران حضور در استقلال با پیشنهادهای زیادی برای جادوگری روبرو شده است.

به گزارش خبر ورزشی، آرش برهانی در مورد صحبت هایش در برنامه نود به خبرورزشی گفت: هنوز هم باور نمی کنم چرا صحبت های من را به پاس ارتباط دادند در حالی که من هرگز حرفی در مورد آن روزها به زبان نیاوردم.
او ادامه داد: آنهایی که با آقا مجید کار کرده اند می دانند که ایشان یک فرد با خدا است و اصلا با جادوگری ارتباط ندارد. ایشان در سالی که ما در پاس بودیم بسیار زحمت می کشیدند و همین مساله باعث شد که قهرمان شویم.
مهاجم سابق استقلال در ادامه با گله از حاشیه سازان می گوید: پاس در زمانی که من در آن بازی می کنم دو تیم پر از ستاره داشت و نمی دانم چطور این قهرمانی ها را می شود به جادوگری ارتباط داد. پاس 3 سال بهترین تیم ایران بود و این صحبت ها در مورد جادوگری ناجوانمردانه است.
برهانی در مورد این که خودش هم در برنامه نود در مورد جادوگری صحبت کرده است هم می گوید: منظورم من سال هایی بود که در استقلال بازی می کردم. در آن سال ها افرادی مشکل دار در کنار تیم بودند که پیشنهاد جادوگری به ما می دادند. این افراد بعدا هم برای همیشه از تیم کنار گذاشته شدند و من صلاح نمی دانم اسم آنها را به زبان بیاورم.
او در مورد این که چه پیشنهادهایی به او می شد هم می گفت: پیشنهاد های زیادی داشتم از این افراد، یکی می گفت اسم مادرت را بگو و یکی می گفت پول بده تا طلسمت را باطل کنیم. در سال هایی که من بازی می کردم این حرف و حدیث ها خیلی بود ولی من شخصا اصلا اعتقادی نداشتم.
مهاجم سابق استقلال در پایان گفت:یادم هست یک بار یکی از جادوگران من را تهدید می کرد که اگر پول ندهم من را طلسم می کند، شاید هرکسی بود می ترسید ولی برای من اصلا این مسائل درست نبود و به همین دلیل محل نگذاشتم.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017