گرشاسبی سایه طاهری/مدیرعامل مستعفی به زودی باز می گردد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 19:13
کد مطلب: 141723

گرشاسبی سایه طاهری/مدیرعامل مستعفی به زودی باز می گردد
2
comment0
sharing

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس کارهی طاهری را در این باشگاه ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرورزشی، بیش از 10 روز از استعفای علی‌اکبر طاهری از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس می‌گذرد اما هنوز تکلیف او مشخص نیست و حمیدرضا گرشاسبی کارهای اجرایی این باشگاه را بر عهده دارد.اما اخیرابا خبر شدیم گرشاسبی هر اقدامی که در باشگاه پرسپولیس انجام می‌دهد با هماهنگی طاهری است.
در واقع طاهری در غیاب خودش، خیالش راحت است که گرشاسبی اقدامی خارج از برنامه‌های او انجام نمی‌دهد از این‌رو نی‌توان گفت طاهری از پرسپولیس رفته است.
در واقع برنامه طاهری این بوده که با استعفایش در شرایط حساس پرسپولیس، حمایت وزارت ورزش را پشت باشگاه پرسپولیس ببیند و خودش نیز در یک فرصت مناسب به باشگاه برگردد. در 10 روز اخیر هم وزیر ورزش همه جوره پشت باشگاه پرسپولیس بود و طوری از این باشگاه حمایت کرد که حتی مسئولان فدراسیون نتوانستند مجوز حرفه‌ای را برای باشگاه پرسپولیس صادر نکنند.
شاید اگر طاهری به کارش در پرسپولیس ادامه می‌داد یک تنه نمی‌توانست مشکل بدهی مالیاتی باشگاهش و همچنین بدهی هایی  که کمیته انضباطی در مورد آنها بر علیه باشگاه پرسپولیس حکم داده بود را حل کند. 
وزیر ورزش در نبود طاهری شخصا مشکل بدهی مالیاتی این باشگاه را حل کرده و همچنین کاری کرد تا پرونده‌های شکایتی علی دایی از باشگاه پرسپولیس بار دیگر به دادگاه تجدید نظر برود و برای این باشگاه در شرایط فعلی مشکل‌ساز نشود.
با شرایط موجود اگر طاهری هفته آینده در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و به کارش ادامه داد خیلی نباید تعجب کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017