رجب‌زاده: جادو و جنبل فقط در فوتبال نيست | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ » ساعت: 15:08
کد مطلب: 141910

رجب‌زاده: جادو و جنبل فقط در فوتبال نيست
1
comment0
sharing

اين روزها بحث جادو و جنبل در فوتبال ايران حاشيه‌هاي زيادي را به وجود آورده و واكنش فوتبالي‌ها نسبت به اين موضوع جالب توجه بوده است.

به گزارش خبرورزشی، مهدي رجب‌زاده كاپيتان ذوب‌آهن در اين خصوص مي‌گويد: جادو و جنبل وجود دارد و اين موضوع در قرآن هم آمده است و خيلي‌ها مي‌گويند بحث جادوگري مربوط به حضرت سليمان است. البته در قرآن آمده؛ آنهايي كه به خدا ايمان دارند، اين مسائل تحت تأثيرشان قرار نمي‌دهد و قدرت خدا از هر قدرتي بالاتر است. الان بحث جادوگري فقط در فوتبال ديده نمي‌شود و ما در بحث مسائل اجتماعي هم اين موضوع را مي‌بينيم. من خودم بارها ديده‌ام كه خيلي‌ها به جادو متوسل مي‌شوند ولي معتقدم اگر همه ما به خدا ايمان داشته باشيم، ديگر به فكر اين چيزها نخواهيم بود. آنهايي كه به خدا ايمان و اعتقاد دارند، سمت جادو نمي‌روند.

رجب‌زاده در خصوص وضعيت آسيب‌ديدگي‌اش مي‌گويد: من از روز سه‌شنبه نرم‌دوي را شروع كردم و به زودي هم در تمرينات گروهي حاضر خواهم شد. البته در بازي با سپيدرود غايب خواهم بود ولي به اميد خدا از هفته سيزدهم تيمم را همراهي خواهم كرد.

رجب‌زاده در مورد شرايط ذوب‌آهن و نتايج ضعيف اين تيم هم حرف مي‌زند: متأسفانه در ليگ امسال امتيازهاي مفتي را از دست داديم و الان مي‌توانستيم جايگاه بهتري داشته باشيم. تمام تلاش ما اين است كه نتايج قبلي را جبران كنيم. هرچند كه مي‌دانيم رسيدن به بالاي جدول خيلي سخت است چون با تيم‌هاي بالايي فاصله داريم. در بازي‌هاي آينده ديگر نبايد مفت امتياز از دست بدهيم.

رجب‌زاده در مورد اينكه آيا ذوب‌آهن مي‌تواند امسال سهميه آسيا بگيرد، مي‌گويد: ذوب‌آهن در سال‌هاي گذشته هم گاهي نتايج خوبي نگرفت ولي در پايان عملكرد خوبي داشت. ما اميدوار هستيم كه امسال هم بتوانيم سهميه بگيريم ولي مي‌دانيم رقابت با تيم‌هاي ديگر بسيار سخت است. اميدوارم نتايج قبلي را جبران كنيم. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017