بدرقه پاریسی‌ها با شکست در مونیخ و صعود ایتالیایی‌ها | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ » ساعت: 01:09
کد مطلب: 143809

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا
بدرقه پاریسی‌ها با شکست در مونیخ و صعود ایتالیایی‌ها
1
comment0
sharing

در مهم‌ترین بازی شب اول هفته ششم لیگ قهرمانان بایرن موفق به شکست پاری‌سن‌ژرمن شد، در دیگر دیدارها هم منچستریونایتد، بارسلونا و یوونتوس پیروز شدند.

به گزارش خبرورزشی، شب اول هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان با صعود تیم‌های بایرن‌مونیخ، رم و یوونتوس و حذف اتلتیکو مادرید به  پایان رسید.

در گروه B بایرن‌مونیخ با وجود برتری 3 بریک خانگی مقابل پاری‌سن‌ژرمن، سرگروهی را به رقیب واگذار کرد.لواندوفسکی در دقیقه 8 و  تولیسو در دقایق 37 و 69 برای بایرن و امباپه در دقیقه 50 برای تیم پاریسی گل زدند. در دیگر بازی گروه B، اندرلخت یک بر صفر در زمین سلتیک پیروز شد. در جدول پاری‌سن‌ژرمن و بایرن  با 15  امتیاز صعود کردند و سلتیک به عنوان سوم راهی لیگ اروپا شد.

در گروه A منچستریونایتد با برتری 2 بر یک خانگی مقابل زسکا مسکو جشن صعود گرفت. ژاگوئف در دقیقه 45 زسکا را پیش انداخت اما در ادامه لوکاکو در دقیقه 65 و راشفورد در دقیقه 66 برتری شیاطین سرخ را رقم زدند. در دیگر بازی این گروه، بازل 2 بر صفر در زمین بنفیکای نگون‌بخت پیروز شد. در این گروه منچستریونایتد و بازل 12 امتیازی صعود کردند و زسکا 9 امتیازی به لیگ اروپا رسید.

از گروه C اتلتیکومادرید در خانه چلسی به تساوی یک بریک رسید و از دور رقابت‌ها حذف شد.سائول در دقیقه 56 اتلتیکو را پیش انداخت اما ساویچ با یک گل به خودی در دقیقه 75 بازی را به تساوی کشاند.

رم با برتری یک بر صفر مقابل قره‌باغ جواز صعود را دریافت کرد.پروتی در دقیقه 54 تنها گل بازی را به ثمر رساند. به این ترتیب از گروه C چلسی و رم به ترتیب اول و دوم شدند و به دور بعد رسیدند و اتلتیکو به لیگ اروپا راه یافت.

در گروه D بارسلونا  در یک بازی بی‌اهمیت 2  بر صفر اسپورتینگ لیسبون را برد و مانع صعود این تیم شد.آلکاسر در دقیقه 59 و متیو (مدافع حریف) در دقیقه 90 برای بارسا گل زدند. یوونتوس با پیروزی 2 بر صفر در زمین المپیاکوس جشن صعود گرفت. کوادرادو در دقیقه 15 و برناردسکی در دقیقه 89 برای تیم ایتالیایی گل زدند. به این ترتیب در جدول گروه D، بارسلونا  ویوونتوس به مرحله بعد راه یافتند و اسپورتینگ لیسبون به لیگ اروپا رسید.


به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017