فوتبال کلینیک! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ » ساعت: 14:36
کد مطلب: 144289

فوتبال کلینیک!
2
comment0
sharing

دوره‌ای که فوتبالیست‌ها پول فوتبال را خرج پورشه، باغ و ویلا کنند، رو به پایان است... حالا فوتبالیست‌ها به لطف رفقای تازه‌ای که پیدا کرده‌اند، به فکر سرمایه‌گذاری افتاده و سرمایه فوتبالی خود را خرج راه‌اندازی تجارت می‌کنند.

به گزارش خبرورزشی،اگر دو دهه قبل، پیرامون فوتبالیست‌ها را مگسان دور شیرینی گرفته بودند که آنها را با پول‌های بادآورده‌شان به پارتی‌های شبانه، سفرهای تفریحی لوکس و میزهای قمار می‌بردند، حالا فوتبالیست‌ها در انتخاب دوست کمی عاقل‌تر شده‌اند و به جای رفاقت با خوشگذران‌ها، با آدم‌هایی می‌چرخند که ایده‌های درآمدزایی دارند.

یک دهه قبل درآمدزایی فوتبالیست‌ها به خرید باغ و ویلا و مسکن خلاصه می‌شد ولی حالا آدم‌های جدید با ایده‌های جدید آمده‌اند. هرچند هنوز هم هستند تک و توک فوتبالیست‌هایی که با پول قراردادشان، ماشین لوکس می‌خرند و خانه‌شان را با مبلمان لاکچری تزئین می‌کنند تا در مسابقه فخرفروشی بازنده نباشند اما فوتبالیست‌هایی که دوره جوانی را پشت سر گذاشته و باتجربه شده‌اند، پول را در کارهای تجاری به کار می‌گیرند... چند تایی رستوران و کافی‌شاپ زده‌اند، چند تایی نمایندگی برندهای معتبر عطر، ادکلن و ساعت را گرفته‌اند و حالا سیدجلال حسینی با افتتاح کلینیک دندانپزشکی‌اش مسیر تازه‌ای را پیش پای ستاره‌های فوتبال قرار داده است.

چند هفته پیش بود که برای اولین بار خبر سرمایه‌گذاری تازه سیدجلال در فضای فوتبال پیچید و سرانجام با چند تصویر از افتتاحیه کلینیک دندانپزشکی سیدجلال در خیابان جردن (آفریقا یا همان نلسون ماندلا) حالت رسمی پیدا کرد. حسین ماهینی و شجاع خلیل‌زاده هم به کلینیک سیدجلال رفتند و تلاش کردند برای کار جدید کاپیتان تبلیغ کنند.

کاپیتان با همکاری شرکای تجاری‌اش، کلینیک دندانپزشکی افتتاح کرده و قطعاً همان‌طور که یک دوره‌ای مد شده بود فوتبالی‌ها رستوران و تولیدی لباس می‌زدند، به زودی سرمایه‌گذاری در کلینیک‌های پزشکی اپیدمی خواهد شد.

سال‌ها پیش علی پروین به مطب دندانپزشکی همبازی‌اش دکتر محمد زادمهر می‌رفت تا زیر دست این فوتبالیست دندانپزشک بنشیند و برای رونق مطب هم‌تیمی خود تبلیغ کند. حالا سال‌هاست از فوتبال دکتر و دندانپزشک بیرون نمی‌آید و هم‌تیمی‌ها برای تبلیغ به کلینیک کاپیتان خود می‌روند. باز هم جای شکرش باقی است. سرمایه‌گذاری در صنعت پزشکی از پول خواباندن در بانک که بهتر است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017