كنعانی‌زادگان: طارمی مصدومم كرد ولی يک تماس هم با من نگرفت | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ » ساعت: 15:37
کد مطلب: 144307

كنعانی‌زادگان: طارمی مصدومم كرد ولی يک تماس هم با من نگرفت
2
comment0
sharing

محمدحسين كنعاني‌زادگان مدتي پيش در اردوي تيم ملي با يك مصدوميت وحشتناك مواجه شد و همين موضوع باعث شد دوباره چند ماه از ميادين به دور باشد.

به گزارش خبرورزشی، او كه با خطاي مهدي طارمي در تمرين مصدوم شد، نحوه آسيب‌ديدگي‌‌اش را در مصاحبه با خبرورزشي روايت مي‌كند.

* چطور شد با اين مصدوميت سخت مواجه شدي؟

دو روز قبل از اينكه عازم اتريش شويم در تمرينات برخورد شديدي با طارمي داشتم و او با پايش ضربه بدي به پاي من زد. فكر نمي‌كردم رباط پاره كنم ولي وقتي عكس زانويم را به دكتر كيهاني نشان دادم او گفت ضربه بسيار بدي به زانويم خورده است.

* بعد از آن اتفاق طارمي با تو تماس گرفت؟

خيلي‌ها با من تماس گرفتند ولي طارمي يك بار هم با من تماس نگرفت. من دوست داشتم او تماس بگيرد ولي به هر حال اين اتفاق نيفتاد و نمي‌دانم در اين زمينه چه بگويم.

* چرا اينقدر بدشانس هستي؟

نمي‌دانم. من چند ماه ساعت 5 صبح بيدار مي‌شدم تا تمرين كنم و بتوانم خيلي قوي برگردم. حرف و حديث‌هاي زيادي به وجود آمد كه چرا من به تيم ملي دعوت مي‌شوم ولي هيچ‌كس نمي‌ديد من 5 صبح از خواب بيدار مي‌شدم و ساعت 6 تمريناتم را شروع مي‌كردم. حالا هم مي‌خواهم جبران كنم و اميدوارم شرايط خوبي داشته باشم.

* امسال كدام تيم قهرمان ليگ مي‌شود؟

قطعاً بازي‌ها در نيم‌فصل دوم سخت‌تر خواهد شد ولي من شانس اول قهرماني را به پرسپوليس مي‌دهم چون سبك بازي اين تيم با بقيه فرق مي‌كند. سايپا هم تيم بسيار خوبي است و اميدوارم امسال سهميه آسيا را بگيرد. علي دايي در نيم‌فصل اول واقعاً بدشانسي آورد چون تعدادي از بازيكنان را با مصدوميت‌هاي سنگين از دست داد. مطمئن باشيد سايپا حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت. اگر بگوييم شانس قهرماني نداريم اشتباه كرده‌ايم.

* در مورد گروه ايران در جام جهاني‌ چه صحبتي داري؟

گروه سختي داريم اما تيم ملي مي‌تواند خودش را نشان دهد. اينكه با تيم‌هاي بزرگ و سرشناس بازي مي‌كنيم خيلي خوب است. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017