شفر به تركيب خط دفاعی‌اش دست نمی‌زند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ در ساعت 16:22
کد مطلب: 144318

شفر به تركيب خط دفاعی‌اش دست نمی‌زند
1
comment0
sharing

پژمان منتظري قرار بود در فصل جاري يكي از اركان اصلي خط دفاعي استقلال باشد. قرار بود او سازمان دفاعي آبي‌ها را سر و سامان دهد و تجربه‌‌اش به كار بيايد اما شروع بد تيم، پژمان را هم تبديل به مهره‌اي ناكارآمد كرد.

به گزارش خبرورزشی، اشتباه او در بازي سايپا، انتقادها از پژمان را دوچندان كرد و حتي بعضي از نزديكان منصوريان از اين مربي خواستند تا منتظري را نيمكت‌نشين كند. در نهايت، در روزهايي كه منصوريان باور كرده بود پژمان زياد به كارش نمي‌آيد و بايد روي نيمكت بنشيند، اين بازيكن در يك جلسه تمريني مصدوم شد. مصدوميت او هم زماني اتفاق افتاد كه در سرعت بالا، زمين خورد و استخوان كتفش شكست. منتظري پس از آن تلاش كرد سريعاً برگردد و در نيم‌فصل دوم، مي‌تواند دوباره براي آبي‌ها به ميدان برود.

مشكل اما اينجاست كه وينفرد شفر از زوج روزبه چشمي و حسيني در قلب خط دفاعي كامل راضي است و قصد ندارد منتظري را بازي دهد. او نمي‌خواهند به تركيب تيم برنده‌‌اش دست بزند و اين خبر خوبي براي پژمان نيست. از آنجايي كه 6 ماه ديگر رقابت‌هاي جام جهاني‌ برگزار مي‌شود، منتظري دوست دارد در نيم‌فصل دوم بازي كند و يكي از مسافران روسيه باشد اما با اين وضعيت او شانسي براي حضور در تركيب ندارد.

شنيده مي‌شود پژمان از اين وضعيت راضي نيست و شايد مجبور به جدايي از استقلال شود. اين بازيكن قصد دارد در نيم‌فصل دوم فيكس باشد و اگر آبي‌ها اين شرايط را براي او مهيا نكنند، احتمالاً به تيم ديگري مي‌رود. به هر حال شفر هم دوست ندارد ريسك كند و در بازگشت دوباره منتظري، خط دفاعي را به او بسپارد.

البته شنيده مي‌شود شايد اين بازيكن در پست دفاع راست بازي كند. اگر اين اتفاق بيفتد او شانس بيشتري براي حضور در تركيب خواهد داشت. با اين حال بايد منتظر ماند و ديد چه اتفاقاتي در ادامه مي‌افتد. پژمان اين روزها به طور كامل درباره شرايط خود در استقلال سكوت كرده و ترجيح مي‌دهد به هيچ سؤالي هم پاسخ ندهد. او بازيكن باتجربه‌اي است كه قطعاً اگر احساس كند نمي‌تواند در نيم‌فصل دوم به خواسته‌هاي خود در استقلال برسد، هيچ بعيد نيست ‌ساز جدايي را كوك كند و به باشگاه ديگري برود. اين مسئله شايد با استقبال باشگاه هم روبه‌رو شود چراكه به هر حال پژمان يكي از گرانترين بازيكن آبي‌هاست. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017