طاهری: قرار نيست دوباره از العين 6 گل بخوريم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ در ساعت 16:42
کد مطلب: 144328

طاهری: قرار نيست دوباره از العين 6 گل بخوريم
0
comment0
sharing

استقلال تهران نيم‌فصل اول ليگ برتر را با يك بازي خوب به پايان رساند تا آبي‌پوشان با اميدواري بيشتري در انتظار نيم‌فصل دوم باشند.

به گزارش خبرورزشی، بيژن طاهري مربي استقلال هم اميدوار است كه آنها در نيم‌فصل دوم نتايج خوبي بگيرند و به كورس قهرماني برگردند.

* به نظر مي‌رسد انتخاب شفر تصميم مثبتي براي استقلال بود.

نظر من هم همين است. او يك مربي واقعاً حرفه‌اي است كه نظم را رعايت مي‌كند. هرجا نظم باشد، تمركز تيم بالا مي‌رود و كار درست انجام مي‌شود. بازيكنان هم خواسته‌هاي شفر را در تمرين و مسابقه اجرا مي‌كنند. ممكن است ما در بعضي از بازي‌ها مثل بازي با سياه‌جامگان بدشانسي بياوريم ولي مهم اين است كه شفر تاكتيك خودش را در تيم جا انداخته است.

* آيا تفكرات شفر دفاعي نيست؟

خير شفر تفكرات دفاعي ندارد. او معتقد است كه تيم‌هاي بزرگ بايد تهاجمي بازي كنند و حتي از مدافعان مي‌خواهد كه به حمله اضافه شوند. شفر حتي در تمرينات براي مدافعان تمرين ضربه به دروازه را مدنظر قرار مي‌دهد.

* با اين روندي كه پرسپوليس در پيش گرفته است، شما به قهرماني اميدواريد؟

ما نمي‌توانيم بگوييم قهرمان نمي‌شويم و اگر بگوييم شانس قهرماني نداريم، اشتباه كرده‌ايم. تمام هدف ما اين است كه به صدر جدول برسيم و اگر پرسپوليس نتيجه نگيرد، بايد از اين موضوع نهايت استفاده را ببريم. قطعاً ما براي قهرماني تلاش مي‌كنيم. دعوا كردن براي قهرماني شيرين است نه اينكه براي رتبه‌هاي هشتم يا ششم دعوا كنيم. ما بايد براي بالانشيني بجنگيم.

* رابطه خودتان با شفر چطور است؟

رابطه خوبي داريم و من هم تابع سرمربي هستم.

* چند بازيكن استقلال در نيم‌فصل جدا خواهند شد؟

شفر در مورد اين حرفي نزده است و قبلاً به ما گفت كه بازيكني را كنار نمي‌گذاريم. حالا بايد ببينيم او چه تصميمي خواهد گرفت.

* به نظر شما گل نزدن مهاجمان استقلال به مسائل روحي برمي‌گردد يا فني؟

ما مهاجمان خيلي خوبي داريم كه سرحال تمرين مي‌كنند. به نظر من آنها با افت روحي مواجه شده بودند و اين به خاطر اتفاقات گذشته بود. ما به همه آنها اعتقاد داريم و قطعاً شرايط مهاجمان بهتر خواهد شد.

* آيا استقلال مي‌تواند در ليگ قهرمانان آسيا از گروه خودش صعود كند؟

كار ما خيلي سخت است و شما مي‌دانيد تيم‌هاي عربي چه امكاناتي دارند. آنها هميشه از تيم‌هاي ما مي‌ترسند ولي تفاوت را بازيكنان خارجي اين تيم‌ها رقم مي‌زنند. ما قرار نيست دوباره از العين 6 گل بخوريم و مطمئناً در اين مسابقات مي‌جنگيم تا از اعتبار استقلال دفاع كنيم. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017