کاپیتان پارس: کی روش حواسش به همه ماها است | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ » ساعت: 17:07
کد مطلب: 144337

کاپیتان پارس: کی روش حواسش به همه ماها است
1
comment0
sharing

تیم پارس جنوبی جم در اولین فصل حضور در لیگ برتر ارایه گر بازی های خوبی بود و نیم فصل را با عنوان دومی به پایان برد. عنوانی که شاید برای کادر فنی تیم پارس جنوبی جم هم قابل باور و پیش بینی نبود.

به گزارش خبر ورزشی، حسین پورامینی، کاپیتان تیم پارس جنوبی در خصوص موفقیت این تیم در نیم فصل نخست گفت: رمز موفقیت ما اتحاد و یکدلی بود. بی شک مهدی تارتار نقش بسزایی در این موفقیت داشت، نه به عنوان مربی، مهدی تارتار به عنوان یک رفیق در کنار ما بود. خیلی از خریدهایی که در ابتدای فصل انجام شد با انتقادهایی همراه بود اما مهدی تارتار نشان داد مربی باهوش و زیرکی است و انتخاب هایش به تیم برای موفقیت کمک کرد. 
حسین پورامینی در خصوص دعوت به اردوی تیم ملی ادامه داد: برای حضور در اردوی تیم ملی ناامید نیستم و حتی یقین دارم روزی این اتفاق خوب برای من رخ خواهد داد و با این نگاه تلاش خواهم کرد به بازهای خوب خود ادامه دهم. نکته امیدوار کننده برای من وهمه بازیکنان پارس جنوبی جم این است که کی روش حواسش به همه ماها است. 
پورامینی حضور تیم پارس جنوبی جم در لیگ قهرمانان آسیا را یک اتفاق خوب و بزرگ برای فوتبال بوشهر بر شمرد و گفت: این یک اتفاق خوب برای همه ی فوتبال بوشهر است و نه فقط شهر جم. 
کاپیتان تیم پارس جنوبی جم در واکنش به مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم گفت: تا این لحظه 30 درصد از قراردادها پرداخت شده و در سفرها از بهتریم امکانات برخوردار بودیم و در بهترین هتل ها مستقر شدیم. من به دلیل تعهدی که به باشگاه دارم تا آخرین لحظه برای موفقیت تیم تلاش خواهم کرد و یقین دارم مدیر عامل باشگاه هم پیگیر همه حق و حقوق بازیکنان هست و مشکلی در این زمینه به وجود نخواهد آمد. 
حسین پورامینی در خصوص حضور در یکی از تیم های قطری گفت: پیشنهاداتی در این زمینه به میان آمد اما در حال حاضر به خاطر قراردادی که با باشگاه دارم به این مسایل فکر نمی کنم و نمی خواهم رفیق نیمه راه باشم. اگر بهترین پیشنهاد هم مطرح شود فعلا به نیم فصل دوم خوب فکر می کنم و اینکه در پایان فصل به همراه همه بچه ها به لیگ قهرمانان صعود کنیم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017