پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای پرسپولیس باز می شود | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ در ساعت 10:20
کد مطلب: 144406

سفر گرشاسبی به ترکیه
پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای پرسپولیس باز می شود
4
comment0
sharing

همان طور که در جریان اخبار قرار گرفته اید گرشاسبی راهی ترکیه شده است تا صحبتی با باشگاه ریزه اسپور داشته باشد.

به گزارش خبر ورزشی، طبیعتا هدف از این سفر جلب رضایت باشگاه ترکیه ای برای صرف نظر از شکایت علیه باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی است و اینکه همه چیز در سایه تفاهم حل شود. البته مهدی طارمی در حال سپری کردن محرومیت چهار ماهه اش است و باشگاه پرسپولیس هم در تعطیلات زمستانی حق جذب بازیکن جدید را نخواهد داشت. اما در این بین جریمه 750 هزار یوریی در میان است و اینکه پرسپولیس از پنجره بعدی هم محروم است. شاید جلب رضایت باشگاه ترکیه ای موجب شد فیفا حکم صادره را کمی تقلیل دهد. 
وکیل حقوقی باشگاه تیم پرسپولیس ادعا کرده است روند دفاعیات خوب پیش می رود و ممکن است تیم پرسپولیس در پنجره بعدی نقل و انتقالات که تابستان خواهد بود بتواند آزادانه به جذب بازیکن بپردازد و در این بین جلب رضایت باشگاه ترکیه ای می تواند صدور حکم جدید را به واقعیت نزدیک تر کند. 
به نظر می رسد سفر گرشابی به ترکیه بهترین کار ممکن بود. بی شک اگر باشگاه ترکیه ای در سایه تفاهم شکایت خود را از باشگاه پرسپولیس پس بگیرد و رضایت دهد چه بسا فیفا برای حکمی که وکیل باشگاه پرسپولیس ادعا کرده ترغیب شود و این می تواند بهترین خبر ممکن برای طرفداران تیم پرسپولیس باشد.




به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017