ستاره لیورپول بهترین بازیکن قاره آفریقا | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ » ساعت: 10:00
کد مطلب: 144549

اولین جایزه برای صلاح
ستاره لیورپول بهترین بازیکن قاره آفریقا
1
comment0
sharing

محمد صلاح موفق شد جایزه مرد سال قاره آفریقا به انتخاب BBC را کسب کند.

به گزارش خبرورزشی، محمد صلاح جایزه بهترین بازیکن آفریقایی فوتبال جهانی در سال 2017 را با آرائ کارشناسان فوتبالی شبکه BBC دریافت کرد.

او که امسال به مصر کمک کرد طلسم 28 ساله ناکامی‌هایش برای صعود به جام جهانی را بشکند و علاوه بر آن در رده باشگاهی برای تیم‌های رم و لیورپول هم خوش درخشیده است، جایزه‌ای را برد که سال گذشته به ریاض محرز، هافبک الجزایری لسترسیتی تعلق گرفت.

او برای کسب این جایزه دو رقیب سرسخت مانند سادیو مانه، هم تیمی سنگالی‌اش، ویکتور موزش، دفاع چپ نیجریه‌ایی چلسی، نابی کیتا، هافبک گینه‌ای لایپزیگ و پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بوروسیا دورتموند داشت.

صلاح 28 ساله که فصل گذشته در 39 بازی‌اش برای رم در تمامی رقابت‌ها 19 گل زد و در حال حاضر با 13 گل برترین گلزن فصل جاری لیگ برتر انگلیس هم هست، به BBC‌ گفت: من می‌خواهم بهترین بازیکن مصری تاریخ شوم پس سخت کار می‌کنم. من همیشه پیروی راه خودم بوده‌ام و می‌خواهم که در مصر همه دنباله‌روی راه من باشند.

صلاح ادامه داد: من دوست دارم که سال آینده نیز این جایزه را ببرم.  از زمانی که (فوتبال باشگاهی) مصر را ترک کردم، انگیزه داشتم که به بهترین بازیکن تاریخ مصر تبدیل شوم. من سخت تلاش می‌کنم تا از سایر بازیکنان مصری متفاوت باشم.

طبق اعلام شبکه BBC که جایزه‌‌اش توسط یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به صلاح تقدیم شد، بازیکن مصری قرمزپوشان مرسی‌ساید با کسب شمار بی‌سابقه‌ای از آراء، به عنوان بازیکن سال آفریقا معرفی شده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017