رجب‌زاده: فقط اتفاقات عجيب، پرسپوليس را قهرمان نمی‌كند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ » ساعت: 17:10
کد مطلب: 146943

رجب‌زاده: فقط اتفاقات عجيب، پرسپوليس را قهرمان نمی‌كند
4
comment0
sharing

مهدي رجب‌زاده كاپيتان ذوب‌آهن در بازي با گسترش فولاد نمايش تأثيرگذاري داشت و كرنر او بود كه در نهايت پايه‌گذار گل ذوبي‌ها شد.

 او در اين خصوص به خبرورزشي مي‌گويد: وقتي مي‌خواستم كرنر را بزنم به دلم افتاده بود كه گل مي‌شود و خدا را شكر كه ضربه عباسي به گوشه دروازه رفت و ما توانستيم سه امتياز را بگيريم. اين بازي تقريباً برابر بود ولي ما در ثانيه‌هاي آخر به گل رسيديم. رجب‌زاده ادامه مي‌دهد: امسال همه فكر مي‌كردند ذوب‌آهن در بين تيم‌هاي بالاي جدول باشد ولي اين اتفاق نيفتاد. گاهي اوقات بدشانس بوديم، گاهي اوقات بي‌دقت و البته با اشتباهات فردي هم ضرر كرديم. اميدوارم در آينده بتوانيم نتايج گذشته را جبران كنيم و به بالاي جدول برسيم.

رجب‌زاده در مورد جدايي 3 بازيكن تأثيرگذار ذوب‌آهن مي‌گويد: پهلوان، مهدي‌پور و اسماعيلي‌فر به هر تيمي كه بروند فيكس بازي مي‌كنند. آنها ترجيح دادند از تيم جدا شوند و باشگاه ما چند بازيكن جديد جذب كرد. اميدوارم نتايج خوبي در آينده بگيريم. رجب‌زاده در مورد اينكه امسال چه تيمي قهرمان مي‌شود تأكيد مي‌كند: به نظر من پرسپوليس شانس اول قهرماني است و فقط اتفاقات عجيب مي‌تواند پرسپوليس را قهرمان نكند. آنها حاشيه امنيت بسيار خوبي براي خودشان ايجاد كرده‌اند. 




به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017