اعلام شرایط سنی تیم های پایه در سال ۹۷ و ۹۸ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال پایه
آرشیو


موضوعات:
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ در ساعت 13:01
کد مطلب: 147776

اعلام شرایط سنی تیم های پایه در سال ۹۷ و ۹۸
4
comment2
sharing

رئیس دپارتمان جوانان درخصوص شرایط سنی رده های فوتبال پایه آقایان برای فصل های ۹۷ لغایت ۹۹ توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش  خبر ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بهزاد آزاد - رئیس دپارتمان جوانان درباره شرایط سنی بازیکنان در رده های مختلف برای فصول ۹۷ لغایت ۹۹ گفت:  تمامی رده های سنی از تیم نونهالان زیر ۱۰ سال لغایت تیم امید زیر ۲۱ سال  برای فصل ۹۸ -۹۷ به جز رده سنی ۱۹ سال، در پیک سنی در نظر گرفته شده است.
وی در ادامه بیان کرد: امسال برای اولین بار رده سنی زیر ۱۵ سال نیز در برنامه تیم ها در نظر گرفتیم که این موضوع کمک می کند که در رده نوجوانان (شامل دو  رده زیر ۱۵ و ۱۶ ) تیم داشته باشیم و مسلما این موضوع فاصله بین تیم نونهالان و نوجوانان را پر کرده است. 
آزاد در ادامه افزود: این رده در کارگروه فنی و توسعه فوتبال و هیئت رئیسه سازمان لیگ به تصویب رسیده و امسال به صورت مسابقات مجتمع از سوی سازمان لیگ برگزار خواهد شد. در حال حاضر تنها فاصله رده سنی بین نوجوانان و جوانان است که کمیته جوانان و سازمان لیگ در نظر دارد برای سال های آینده این فاصله را نیز با اختصاص دادن رده سنی زیر ۱۸ سال پر کند.
وی در پایان با اشاره به رده سنی زیر ۱۹ سال گفت: تیم جوانان زیر ۱۹ سال دقیقا همان رده سنی است که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت مسابقات مقدماتی جوانان آسیا برای دو سال آینده پیش بینی شده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
امیر
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۲۴:۱۹
سلام خسته نباشید لطفا یه شماره تماس واسه راهنمایی بزارید ممنون
ناشناس
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۲۰:۴:۴۶
رده سنی امید فوتسال
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017