رحمتی: بعد از خواندن مصاحبه ام به دسیسه ها پی خواهید برد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ در ساعت 15:40
کد مطلب: 148769

رحمتی: بعد از خواندن مصاحبه ام به دسیسه ها پی خواهید برد
4
comment2
sharing

بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین تبریک گفتم و باز هم به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست یافته و امیدوارم همین روند خوب را ادامه بدهد.

به گزارش خبر ورزشی، سیدمهدی رحمتی پس از آنکه همه پست‌های قبلی اینستاگرامش را پاک کرد، در پست جدیدش مطالب مهمی را بازگو کرد.
وی در اینستاگرامش نوشت: با ۲ تساوی اخیر تیم استقلال، بعضی‌ها سرحال شدند! طوری که بعد از ۳ گل‌ها و ۴ گل‌ها صدایشان در نیامد اما حالا که نبردیم فکر می‌کنند وقتش رسیده پیج‌های وابسته به خودشان را فعال و حملات را شروع کنند. این رفتارها بیش از هر چیز حقارت و ذات پلید آنها را یادآوری می‌کند.
درباره اتفاق‌های روز جمعه به چند نکته باید اشاره کنم:
۱- بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین تبریک گفتم و باز هم به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست یافته و امیدوارم همین روند خوب را ادامه بدهد.
۲- همانقدر که برای حسینی خوشحال شدم، باید برای علی قربانی ناراحت باشم. ما بازیکنان در کنار هم زندگی می کنیم و بین ما روابط عاطفی شکل می‌گیرد. مشکلات و دردها و غم های همدیگر را می‌دانیم و نمی‌توانیم به اتفاقی که رخ داد، بی تفاوت باشیم.
۳- هوادار البته حق اعتراض دارد اما به عنوان کسی که نزدیک به ۲۰ سال از نزدیک محیط ورزشگاهها را تجربه کرده، احساس می‌کنم مردم ما این روزها بیش از گذشته کم طاقت و بی حوصله شده‌اند. آنها عصبانی هستند و شاید استادیوم و بازیکنان بهانه‌هایی برای تخلیه همه فشارهایی باشد که در حال تحملش هستند.
۴- فرهنگ ۷۰ ساله باشگاه استقلال چیزی جز احترام به هوادار و سر تعظیم فرود آوردن نیست. همان کاری که روز جمعه علی قربانی و همه ما بازیکنان انجام دادیم. حالا هم بهتر است از ماجرای جمعه بگذریم و به دشمنان استقلال فرصت سو استفاده ندهیم.
۵- هواداران عزیز؛ درباره همه اتفاق های چند سال گذشته و شایعات و شیطنت‌هایی که درباره من ساختند با یکی از خبرگزاری‌ها مصاحبه‌ای انجام دادم و از آنها تقاضا کردم در یک فرصت مناسب این مصاحبه را منتشر کنند. مطمئن باشید بعد از خواندن این مصاحبه به خیلی از دسیسه‌ها پی خواهید برد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
رامین تاج
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ۵:۵۶:۲۹
رحمتی حاشیه‌ای نمیسازه ولی بقدری دشمن داره که هرکاری میکنه ازش حاشیه میسازن
اس اس 021
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ۱۵:۵۴:۳۲
مهدی رحمتی دیگه تمامش کن چقدر برای استقلال حاشیه درست میکنی .به نظر من مشکل خودتی.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017