گروه مرگ لیگ قهرمانان با چهار مرد سال AFC | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ قهرمانان آسیا
آرشیو


دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ در ساعت 14:59
کد مطلب: 148928

با پیوستن احمد خلیل به العین امارات
گروه مرگ لیگ قهرمانان با چهار مرد سال AFC
2
comment0
sharing

گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا را باید گروهی برای تقابل مردان سال afc در سال های گذشته لقب داد.

به گزارش خبرورزشی، بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان در فصل جدید بسیاری از کارشناسان گروه D این رقابت ها را گروه مرگ لقب دادند چون با حضور تیم های استقلال ایران، الهلال عربستان، الریان قطر و پیوستن احتمالی العین امارات از پلی آف شاهد رقابت های جذابی میان تیم های حاضر خواهیم بود.
 در حالی که تمام تیم های حاضر در این گروه در پنجره زمستانی اقدام به تقویت خود کردند العین امارات در آخرین تلاش با احمد خلیل گلزن ملی پوش و سرشناس این کشور قرارداد بست، بازیکنی که عنوان مرد سال آسیا را نیز در کارنامه دوران فوتبال خود به ثبت رسانده و از شهرت بسیار زیادی برخوردار است. 
با پوشیدن پیراهن بنفش العین توسط احمد خلیل گروه مرگ آسیا مکانی می شود برای تقابل مردان سال آسیا در سال های گذشته چون چهار بازیکن از سه تیم مختلف که موفق به کسب عنوان مرد سال از سوی  AFC  شدند در این گروه به مصاف هم می روند.
 عمر الخریبین از الهلال، عمر عبدالرحمان و احمد خلیل از العین و سرورجپاروف از استقلال چهار مرد سال آسیا هستند که قرار است از بهمن ماه با صعود احتمالی العین از پلی آف رقابت جذابی برای رسیدن به قهرمانی در آسیا و صعود از این گروه داشته باشند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017