كی‌روش كجاست كه از اين اتمسفر خوب لذت ببرد؟ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ در ساعت 11:01
کد مطلب: 149355

كی‌روش كجاست كه از اين اتمسفر خوب لذت ببرد؟
4
comment0
sharing

از صحبت‌هاي وزير ورزش و جوان مي‌شود موضوع را به سادگي تحليل كرد و به اين جمع‌بندي رسيد كه تيم ملي ايران از نظر مالي قرار است تأمين شود. همين امروز از لباس‌هاي آبرومند و شيك بگيريد تا امكانات موجود در كمپ تيم‌هاي ملي مي‌شود تشخيص داد اوضاع بر وفق مراد است. كمپ لوكوموتيو مسكو هم كه پيش از اين قرار بود به ايتاليا برسد در اختيار تيم ملي ايران قرار گرفت و يعني ديگر از اين بهتر نداريم.

به گزارش خبرورزشی، نكته بعدي همكاري مربيان تيم‌هاي ليگ با كي‌روش بر سر حضور بازيكنان در تمرينات ريكاوري است. مقاومت مربيان هم به خاطر حضور ايران در جام جهاني‌ روسيه در اين زمينه شكسته شد و ديگر موضوع قابل بحثي مطرح نيست مگر انتخاب نهايي حريفان تداركاتي و قطعي شدن اين بازي‌ها... 

همه چيز طبق برنامه و نقشه پيش مي‌رود و كي‌روش كه هميشه دلش مي‌خواست مردم و مسئولان براي حمايت از تيم ملي همراه شوند به هدفش رسيده است.

كسي را سراغ نداريم كه خواهان موفقيت تيم ملي نباشد و حتي منتقدترين افرادي كه تيم ملي را نقد مي‌كردند امروز قابليت‌هاي كي‌روش را تحسين مي‌كنند.

در لابه‌لاي اين فضاي مطبوع و اتمسفر بي‌نظير در تيم ملي اما خود آقاي كي‌روش در ايران نيست كه از اين هواي خوب لذت ببرد.

گفته مي‌شود كي‌روش در خارج از كشور از ارتباطات خود براي برگزاري بازي‌هاي تيم ملي استفاده مي‌كند. باور اين نكته هم خيلي سخت نيست‌؛ پيش از اين كي‌روش از همين ارتباطات براي كمپ‌ها و ميني‌كمپ‌هاي تيم ملي در اروپا استفاده كرده بود.

وقتي يك مربي بين‌المللي و مشهور مانند كي‌روش در تيم ملي است از اين لحاظ بيمه هستيم. تمرينات تيم ملي وقتي وارد يك فاز جدي‌تر مي‌شود بي‌گمان كي‌روش هم مي‌‌آيد اما خودمانيم‌؛ تمريني كه كي‌روش در آن حضور ندارد هيچ‌وقت مثل آن تمرينات جذابي نيست كه خود او در آن حضور دارد.

كي‌روش هر كجا هست بايد خودش را به تهران برساند و تيم ملي را در اختيار بگيرد. حتي شده در همين تمرينات ريكاوري اعلام حضور كند. اين نكته بديهي است وقتي كي‌روش مي‌‌آيد همه چيز با گذشته تفاوت پيدا مي‌كند و ميزان اعتماد به نفس تيم ملي بالا مي‌رود.

حتي اگر برنامه تمريني هم وجود نداشته باشد وقتي كي‌روش هست يعني كار جدي است. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017