چرا در آبادان قرمز پوشیدی؟ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ در ساعت 16:10
کد مطلب: 151226

نقد دوباره به لباس مکانی
چرا در آبادان قرمز پوشیدی؟
2
comment0
sharing

سوشا مکانی در همان نیمه اول بازی با صنعت نفت آبادان ۲ گل بد خورد؛ یکی از یکی بدتر! گل اول را پژمان منتظری در دقیقه ۸ روی خروج اشتباه سوشا مکانی زد و گل دوم هم توسط داریوش شجاعیان رقم خورد. عجبا گل دوم که لایی بود، با خروج اشتباه گلر صنعت نفت آبادان حاصل شد!

به گزارش خبر ورزشی، اما از این ۲ گل قابل تأمل‌تر (!) لباس سوشا مکانی است. دروازه‌بانی که در پوشیدن لباس‌های رنگارنگ ید طولایی دارد و این‌بار هم تصمیم اشتباهی گرفت. سوشا مکانی که سابقه بازی در پرسپولیس تهران را در کارنامه دارد، می‌خواست با پوشیدن لباس قرمزرنگ تعلق خاطر خود به تیم سابقش را به نمایش بگذارد اما بیشتر باعث تحریک بازیکنان حریف شد.

استقلالی‌ها با دیدن لباس سرتاپا قرمز سوشا مکانی دارای انگیزه بیشتری شدند که به هر شکل ممکن دروازه او را باز کنند.

این در حالی بود که صنعت نفت در آبادان بازی می‌کرد و نیازی به این کارها نبود. در آبادان همه برزیلی هستند و به رنگ زرد علاقه دارند. سوشا می‌توانست با پوشیدن رنگ‌های دیگر از حاشیه پرهیز کرده و در زمین خودی حریف را به اصطلاح فوتبالی‌ها شیر نکند. منتهای مراتب در اقدامی عجیب اشتباه بزرگی مرتکب شد. عجیب‌تر آن که فراز کمالوند جلوی این اشتباه سوشا مکانی را نگرفت و اجازه داد در آبادان قرمز بپوشد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017