اگر کی‌روش سرمربی نمی‌شد حتماً نویسنده می‌شد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ در ساعت 18:20
کد مطلب: 152005

اگر کی‌روش سرمربی نمی‌شد حتماً نویسنده می‌شد
6
comment0
sharing

گاهی اوقات با خود فکر می‌کنیم اگر کارلوس کی‌روش مربی نمی‌شد در چه شغل دیگری استعداد داشت؟ او در کجا و چه شغلی منهای مربیگری فوتبال می‌توانست موفق باشد؟ با شناختی که از کی‌روش داریم و نوشته‌های او را تعقیب کردیم‌‌؛ بی‌گمان کی‌روش نویسنده‌ای حاذق می‌شد.

به گزارش خبر ورزشی، قدرت خلاقانه او در استفاده از واژه‌ها و ترکیب‌بندی جمله‌ها کم‌نظیر است. کی‌روش ذهن مخاطب را می‌خواند و در بیان احساسات خود مسلط است‌‌؛ در نتیجه آنچه را می‌خواهد بگوید خیلی واضح می‌نوسید.

او از فضای مجازی به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کند. می‌نویسد و درباره تیم ملی اطلاعات کلی می‌دهد. گاهی وقت‌ها اعتراض می‌کند، خیلی وقت‌ها امید می‌دهد و مثل امروز می‌کوشد که هر هفته یا هر از چندی، ماجرای تیم ملی ایران در جام جهانی‌ را به مسئولان یادآوری کند.

آخرین نوشته کی‌روش را با این تیتر فوق‌‌‌العاده بخوانیم‌‌؛ «غیر ممکن را ممکن کن!»

نتایج گذشته تیم ملی و موفقیت در رقابت‌های انتخابی جام جهانی‌ فقط می‌تواند منجر به یک چیز شود‌‌؛ انتظارات بالاتر و مسئولیت سنگین‌تر. خیلی اوقات موفقیت مثل میدان مین است با دام‌های خطرناک‌‌؛ مثل آرامش، مثل راحتی و مثل رضایت. اگر همیشه هوشیار و آماده برای غلبه کردن بر این دام‌ها نباشید، این زمانی است که شروع می‌کنید به ناممکن کردن ممکن‌ها... 

اشتیاق و تعهد به روند آمادگی تیم ملی در راه جام جهانی‌ باید بزرگتر و بالاتر از یک اشتیاق معمولی برای برنده شدن باشد‌‌؛ تنها با فداکاری و حمایت «واقعی» این ممکن خواهد بود که یک آمادگی در سطح بالا و با جزئیات دقیق داشته باشیم. این تنها میانبر ممکن برای موفقیت است.

همه برای تیم ملی- کارلوس کی‌روش

فوق‌‌‌العاده است این نوشته کی‌روش‌‌؛ همه چیز را در لابه‌لای این پست در فضای مجازی می‌توان دید. دقیق و نکته سنج. کی‌روش برای اینکه غیر ممکن در جام جهانی‌ ممکن شود حتی امید دارد؛ سقف آرزوهای او هیچ وقت کوچک نبود و نیست. حالا اینکه بعضی‌ها اصرار دارند دو صعود پیاپی در مقتدرانه‌ترین حالت تاریخی فوتبال ایران اصلاً بحث مهمی نیست حتماً حق دارند! ما می‌گوییم به این خزعبلات اما توجه نکنید‌‌؛ آنچه اهمیت دارد این نوشته زیبا از کی‌روش است. او باید نویسنده می‌شد‌‌؛ نویسنده‌ای که کم و کوتاه می‌نویسد اما خوب می‌نویسد...  
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017