عکس| ساکت باشید، استقلال تسلیم نمی شود! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ در ساعت 11:41
کد مطلب: 152964

عکس| ساکت باشید، استقلال تسلیم نمی شود!
18
comment2
sharing

آبی های پایتخت در قطر یک تساوی ارزشمند مقابل یکی از مهم ترین رقبای خود کسب کردند.

به گزارش خبرورزشی، بازی در قطر و مقابل تیمی مثل الریان آن هم در گروهی که با حضور الهلال و العین و استقلال به گروه مرگ لقب گرفته، واقعا سخت بود اما وینفرد شفر آلمانی تیمی ساخته که اهل تسلیم شدن نیست.
قطری ها برای کسب پیروزی مقابل استقلال، از هر حربه ای استفاده کردند. خطای بی دلیل از داور گرفتند، داد و بیداد کردند، بازیکنان ما را با توپ و بدون توپ زدند، داور را فریب دادند، جنگ روانی به راه انداختند و... اما جواب استقلال، همین رفتاری بود که روزبه چشمی انجام داد.
آّبی ها به حریف، علامت «هیس» را نشان دادند و در حالی که قطری ها آماده جشن برد بودند، با گل تساوی، آنها را سر جای شان نشاندند. استقلال آن قدر در نیمه دوم مقابل الریان خوب بود که باید به تیم شفر آفرین گفت.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Reza
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۸:۳۳:۸
شک نکنید استقلال گام به گام بهتر میشه و همونجوری که دیروز به خصوص نیمه دوم بازی کرد عاالی ، با تدابیر تاکتیکی مستر شفر خیلی بهتر هم بازی میکنه و هم نتیجه میگیره فراموش نکنیم بازیکن های خارجی اون تیم ها همشون در حد خیلی بالا و بین المللی هستن و یادمون نره چه تیم های قدرتمندی هستن واقعا دیشب از بازی استقلال لذت بردم👏👏💪🙏💙🙏
محسن
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸:۳۷
چرا می گید یک امتیاز ارزشمند استقلال از قطر!!!!! چرا نمی گید دو امتیاز پر ارزش از دست رفته! ۲ امتیازی که هر امتیازش باعث صعود استقلال میشد. چرا به این روز افتادیم؟ که مساوی در مقابل یک تیم قطری برای ما با ارزشه!
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017