عضو کمیسیون اصل 90 پاسخ کریمی را داد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب مدیریت ورزش
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ در ساعت 18:35
کد مطلب: 153047

عضو کمیسیون اصل 90 پاسخ کریمی را داد
5
comment1
sharing

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تأکید براینکه هیچ پرونده‌ای از فساد در فوتبال در کمیسیون اصل ۹۰ نبوده و همه به دستگاه قضا ارسال شده است، گفت: اگر آقای علی کریمی سندی از فساد در فوتبال دارند به این کمیسیون ارائه دهند تا بررسی و به قوه قضاییه ارسال کنیم.

به گزارش خبر ورزشی، ولی داداشی عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: آقای کاظم دلخوش عضو فراکسیون ورزش مجلس درباره صحبت‌های اخیر آقای علی کریمی ملی‌پوش سابق کشورمان درباره فساد در فوتبال اظهار کرده است که اگر ایشان سندی در این باره دارد ارائه دهد تا فراکسیون ورزش و کمیسیون اصل 90 به آن رسیدگی کنند که آقای علی کریمی در واکنش اینطور عنوان کرده که پرنده‌های فساد در فوتبال در کمیسیون اصل 90 در حال خاک خوردن است.

داداشی ادامه داد: بنده به عنوان یکی از اعضای کمیسیون اصل 90 عرض می‌کنم که پرونده‌های فساد در فوتبال در این کمیسیون بسته شده و تعدادی از آنها به دستگاه قضایی جهت رسیدگی ارسال شده است و امروز هیچ پرونده‌ای از فساد در فوتبال در کمیسیون اصل 90 وجود ندارد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر آقای علی کریمی سند و مدرکی درباره فساد در فوتبال در اختیار دارند کمیسیون اصل 90 آماده دریافت آن است تا پس از بررسی آن را جهت رسیدگی به دستگاه قضایی ارائه دهد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Reza
پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۳۲:۱۰
خوب اینم از کمیسیون اصل ۹۰ , اقای کریمی نماینده مجلس علنا اعلام کرده پرونده ای الان اونجا نیست همشو ارجاع داده شده به دستگاه قضا ، ایشون گفته اقای کریمی اگه مدرک و سندی داره رو کنه ، پس الان اگه چیزی داری رو کن ببر نشون بده ، وگرنه برای همیشه سکوت کن
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017