کروس: زیدان به اندازه کافی برای رئال قهرمانی آورده است | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


تاریخ: جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ » ساعت: 10:34
کد مطلب: 153165

کروس: زیدان به اندازه کافی برای رئال قهرمانی آورده است
2
comment0
sharing

هافبک آلمانی رئال مادرید به حمایت از زین الدین زیدان در رئال پرداخت و او را مربی خوبی برای تیمش دانست.

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از اسپورت، تونی کروس هافبک طراح رئال مادرید درباره عملکرد زین الدین زیدان در رئال مادرید به صحبت پرداخته است. این مربی فرانسوی تا قبل از بازی با پاری سن ژرمن تحت فشار بود. ۱۷ امتیاز اختلاف با بارسلونا باعث شده بود تا خیلی ها به انتقاد از این مربی بپردازند ولی برتری رئال مادرید در این دیدار باعث شد تا ورق برگردد و دوباره این مربی روزهای خوبی را در رئال تجربه کند.

تونی کروس با حمایت از زین الدین زیدان در رئال مادرید گفت: در تیمی مثل رئال مادرید وقتی شرایط مساعد نباشد همیشه صحبت های زیادی مطرح می شود. زیدان در عرض دو سال توانسته است ۸ جام برای رئال مادرید به دست بیاورد که به اندازه کافی و حتی بیشتر است. او مربی خوبی است و می داند تیمش را چطور باید مدیریت کند تا بتاوند در بهترین شرایط قرار گیرد.

او در ادامه صحبت های خود گفت: ما فصل را خوب شروع نکردیم ولی در هفته های اخیر خیلی بهتر شدیم و پیشرفت خوبی داشتیم و من مطمئن هستم با ادامه این روند می توانیم در آینده عملکرد بسیار بهتری از خود نشان دهیم. برتری برابر پاری سن ژرمن اهمیت بسیار زیادی برای ما داشت چرا که لیگ قهرمانان الان تنها تورنمنتی است که ما می توانیم در آن به قهرمانی دست یابیم و حالا در شرایط خوبی نیز قرار گرفته ایم. البته من فشار زیادی را روی تیم نمی بینم چرا که در دو سال قبل هم به قهرمانی در لیگ قهرمانان رسیدیم.

رئال مادرید باید یکشنبه در رقابت های لالیگا در خانه رئال بتیس به میدان برود. این تیم اکنون در رده چهارم لیگ قرار گرفته است و فاصله زیادی با صدر جدول دارد.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017