میله گرد ها فروش نرفته، تیم پول ندارد! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ » ساعت: 14:12
کد مطلب: 153471

میله گرد ها فروش نرفته، تیم پول ندارد!
3
comment0
sharing

دروازه‌بان تیم استقلال خوزستان گفت: آقایان می‌گویند میلگردهایی که خریده‌ایم به فروش نرسیده و با فروش آن به تیم پول تزریق خواهد شد.

 به گزارش خبر ورزشی، وحید شیخ ویسی، درباره وضعیت استقلال خوزستان و اعتصاب بازیکنان اظهار داشت: فعلا که تمرین نمی‌کنیم و خودم هم در تمرینات شرکت نمی‌کنم. از سال گذشته هنوز نصف پول‌مان یا بیشتر را طلب داریم و امسال هم هنوز پرداختی‌ها به بازیکنان به 50 درصد هم نرسیده است. آقای موسوی که زیرنظر گروه ملی باشگاه را خریده با آمدنش هیچ اتفاقی نیفتاده و قرار شده تا پول نگیریم دیگر تمرین نکنیم. بهانه آقایان هم جالب است که می‌گویند میلگردهایی که خریده‌ایم به فروش نرسیده و با فروش آن به تیم پول تزریق خواهد شد. به این نتیجه رسیده‌ایم که تیم برای آنها مهم نیست واگرنه نمی‌گذاشتند این سرمایه به این راحتی از دست برود.
دروازه‌بان استقلال خوزستان با تاکید بر اینکه مقابل پرسپولیس هم تا زمانی که پول نرسد به میدان نخواهند رفت، گفت: تا پول به تیم ترزیق نشود مقابل پرسپولیس هم بازی نخواهیم کرد. هرچند که گویا شنیده‌ایم از سوی باشگاه اعلام کرده‌اند که ما بازی نکنیم تیم امید را برای این بازی به میدان خواهند فرستاد.ویسی هم کم آورده و مثل ما معتقد است بازیکنی که پول نگرفته و بابت خرج خانواده یا تحصیل خودش مانده چطور می‌تواند فوتبال بازی و روی تمریناتش تمرکز کند. خود من به خاطر آقاعبدالله و هواداران ماندم و این فصل هم که پولی نگرفته‌ام. واقعا یک لحظه فکر نمی‌کنند از کجا باید زندگی خودمان را بگذرانیم. حالا که باید بابت پول نگرفته مالیات بدهم بهتر است بازی هم نکنم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017