مهاجم فرانسوی در تمرین سپاهان | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ » ساعت: 09:15
کد مطلب: 153579

مهاجم فرانسوی در تمرین سپاهان
0
comment0
sharing

گای کاسا نابوئه مهاجمی است که به تازگی در تمرین طلایی پوشان حاضر شده است.

به گزارش خبر ورزشی، پس از اینکه پرونده به خدمت گرفتن آلن هنریکه مدافع برزیلی برای تقویت سپاهان به نتیجه نرسید و منصور ابراهیم زاده کیفیت فنی این بازیکن را تایید نکرد، مدیران سپاهان با تغییری استراتژیک به دنبال اضافه کردن یک مهاجم برای تقویت بخش تهاجمی تیم هستند.
در همین راستا امروز گای کاسا نابوئه مهاجم ۲۸ ساله فرانسوی سال های دور المپیک مارسی در تمرینات این تیم حاضر شده تا از لحاظ فنی مورد بررسی ابراهیم زاده و همکارانش قرالر بگیرد.
نابوئه فوتبال خود را با تیم المپیک مارسی آغاز کرده، اما طی سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ فرصت زیادی برای بازی به او نرسیده و تعداد دقایق حضور او بیشتر از یک نیمه در یک بازی فوتبال نشد.
او در ادامه بازی در دو تیم دیگر فرانسوی را تجربه کرده تا به تیم اینتر فنلاند که بهترین کارنامه ی او در این تیم رقم خورده بپیوندد.
کاسای ۱۲ گل طی دو فصل و نیم برای این تیم فنلاندی به ثمر رسانده تا پس از دو فصل جدایی از این تیم و حضور در فوتبال مالت و یونان، از سال ۲۰۱۵ بار دیگر به اینترفنلاند که خاطرات خوشی برای او داشته بازگردد و طی سه فصل برای این تیم ۱۳ گل به ثمر برساند.
مهاجم فرانسوی مدنظر سپاهانی ها به تازگی به لیگ ملی انگلیس که پنجمین سطح فوتبال انگلیس به شمار می رود پیوسته و حالا در اصفهان حضور دارد تا در صورت جلب رضایت ابراهیم زاده در ادامه‌ی فصل برای این تیم راهی میدان شود.
البته اگر عملکرد این مهاجم که در طول ۱۰ سال تعداد گل هایش از عدد ۳۰ تجاوز نکرده است، مورد تایید ابراهیم زاده قرار بگیرد، شرایط حضور این بازیکن با توجه به قوانین جدید سازمان لیگ در جذب بازیکن خارجی هم باید مد نظر قرار بگیرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017