چرا استقلال هافبک مقدونیه‌ای خرید؟ | روزنامه خبرورزشی
-


تاریخ: دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ » ساعت: 12:11
کد مطلب: 153609

چرا استقلال هافبک مقدونیه‌ای خرید؟
2
comment1
sharing

استقلال هافبکی خریده به نام بویان که مقدونیه‌ای است. حتماً از قیمت دلار خبر دارید و می‌دانید که در بازار ارز چه خبر است حالا فرض را بر این می‌گیریم که استقلال فقط بابت جذب بویان ۱۰۰ هزار دلار داده (که بیشتر داده) همین ۱۰۰ هزار دلار می‌شود حداقل ۴۸۰ میلیون تومان برای این که طرف مثل پادوانی بنشیند روی نیمکت یا سکو و بازی‌ها را تماشا کند!

 این البته شاید چهلمین خارجی استقلال در ۱۰، ۱۵ سال گذشته است که چنین سرنوشتی پیدا می‌کند ولی سؤال اینجاست که چرا با وجود فرشید اسماعیلی، جپاروف، چشمی، فرشید باقری، شجاعیان، جابر انصاری، امید ابراهیمی و... استقلال دوباره هافبک خریده است؟ شما اگر دلار اضافی دارید خب با این وضعیت هواپیما‌ها حداقل فکر زن و بچه طرف را بکنید که تن و بدنشان باید بلرزد. همین آقای بویان با هواپیما رفته قطر، بعد از آنجا رفته عمان و دوباره باید بیاید ایران تا ۱۰ اسفند شهرآورد را «تماشا» کند و سپس برای بازی ۱۵ اسفند با العین پرواز کند سمت امارات. اگر دلارها به جیب شما ضرر نمی‌زند (که انگار نمی‌زند) این همه پرواز به سلامتی روح و روان طرف لطمه می‌زند. طفلکی جایی تیم پیدا نکرده و آمده اینجا اما لااقل حالا که نمی‌خواهید از او استفاده کنید سوار هواپیما هم نکنید بنده‌خدا را!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
اردلان
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۴۱:۲۹
خیلی خوبه که انقد جزیی پیگیری میکنید.ولی خوبه بازیکنای خارجی تراکتور.ذوب اهن.صنعت نفت و....یه پیگیری کنید ببینید با دلار چندی خریداری شدن و نتیجش چی شده
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017