سوژه روز| جمعه جنجالی در رشت؛ شهریار مقابل جادوگر | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ » ساعت: 11:45
کد مطلب: 153809

سوژه روز| جمعه جنجالی در رشت؛ شهریار مقابل جادوگر
0
comment0
sharing

تقابل سایپا و سپیدرود در رشت که روز جمعه برگزار خواهد شد، یکی از جذاب ترین بازی های این فصل از لیگ به شمار می رود.

به گزارش خبرورزشی، تقابل علی دایی و علی کریمی می تواند پر از جذابیت باشد و این اولین بار است که این دو چهره فوتبالی مقابل هم قرار می گیرند آن هم به عنوان سرمربی.
کریمی با تیمش هر روز بیشتر به سقوط نزدیک می شود. از زمانی که او سرمربی سپیدرود شده، این تیم پرتماشاگر و پرطرفدار در 6 بازی گذشته اش صاحب یک برد، 2 تساوی و 3 شکست شده که از مجموع 18 امتیاز ممکن، تنها به 5 امتیاز قناعت کرده است. تیم کریمی در این هفته ها و در 6 بازی قبلی خود، 10 گل خورده و تنها 4 بار توانسته دروازه حریفانش را باز کند.
دایی اما با تیمش مدعی کسب سهمیه آسیایی است و چه بسا اگر در میانه های فصل امتیازات کمتری از دست می داد، امروز نزدیک به کسب عنوان قهرمانی فصل حرکت می کرد. سایپا با دایی در 6 بازی قبلی خود صاحب 4 برد و 2 تساوی شده و 11 گل زده و 6 گل نیز دریافت کرده است. آنها از 18 امتیاز کامل، صاحب 14 امتیاز شده اند و تنها 4 امتیاز از دست داده اند.
شرایط دو تیم کاملا تفاوت دارد. سپیدرود برای نباختن و جلوگیری از سقوط می جنگد و تیم دایی برای ماندن در جمع تیم های بالای جدول و رسیدن به امتیازی که آنها را به سهمیه آسیایی برساند. به طور کلی تقابل دایی و کریمی در هر تورنمنتی جذاب است؛ فارغ از اینکه آنها چه جایگاهی در تیم ها دارند. حالا که هر دو نفر سرمربی هستند و این موضوع، حساسیت ها را صدبرابر می کند.
منتظر یک جمعه جنجالی در رشت باشید. شهرباران با تماشاگران متعصبی که دارد، منتظر رقم خوردن یک روز بی نظیر است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017