۲ داور کاندیدای قضاوت در دربی پایتخت | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ » ساعت: 13:04
کد مطلب: 153823

۲ داور کاندیدای قضاوت در دربی پایتخت
0
comment0
sharing

غیبت معنادار سه داور مطرح کشورمان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر این احتمال را تقویت می‌کند که قضاوت دربی هشتادوششم تهران به یکی از آنها سپرده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبر ورزشی، اسامی داوران هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر در حالی اعلام شده که اسامی چند داور در بین آنها دیده نمی‌شود. محمدحسین زاهدی‌فر، سیدمهدی سیدعلی و موعود بنیادی‌فر داورانی هستند که در چند سال اخیر قضاوت‌های خوبی داشته و خودشان را مطرح کرده‌اند. احتمال اینکه قضاوت دربی ۸۶ به یکی از این سه داور سپرده شود، وجود دارد، چرا که سوت قضاوت دربی ۸۵ هم در حالی به بیژن حیدری داده شد که هفته قبل از آن داوری نکرد تا بتواند در دربی ۸۵ داوری کند.
در میان سه داوری که این هفته قضاوت ندارند، شانس بنیادی‌فر برای حضور در دربی ۸۶ بیشتر از همه است، چرا که سیدعلی در هفته‌های گذشته با چالش‌های داوری روبه‌رو بوده و در هفته بیست‌وسوم هم قضاوتی را بر عهده نداشت. زاهدی‌فر هم در این هفته داوری نکرد اما اشتباه عجیب او در دربی مازندران و قبول نکردن گل درست نساجی باعث محرومتی بی سر و صدای وی شده و این داور را از لیست اسامی داوران دربی خط زده است.
البته اینها بیشتر احتمال است و با توجه به تجربه علیرضا فغانی، او هموار می‌تواند کاندیدای قضاوت در دربی باشد. هر چند که او در هفته بیست‌وچهارم قضاوت بازی مشکی‌پوشان - سپاهان را برعهده دارد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017