پاسخ تند آبی‌های خوزستان به مالک باشگاه | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
تاریخ: چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ » ساعت: 13:22
کد مطلب: 153830

پاسخ تند آبی‌های خوزستان به مالک باشگاه
2
comment0
sharing

علیرغم از سرگیری تمرینات استقلال خوزستان شرایط این تیم چندان آرام به نظر نمی‌رسد و شب گذشته مطالبی در فضای مجازی بین بازیکنان و مالک باشگاه ردوبدل شد.

بازیکنان استقلال خوزستان پس از پنج روز وقفه در تمرینات در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات معوقه، به درخواست‌های مکرر هواداران فوتبال خوزستان و مسئولان ارشد این استان پاسخ دادند و تمرینات شاگردان ویسی در اهواز آغاز شد تا برای بازی با پرسپولیس آماده شوند.

بعدازظهر دیروز اما مالک باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به نظرات هواداران این تیم در شبکه اینستاگرام نوشت که هیچ کس از بازیکنان استقلال خوزستان درخواست نکرده به تمرینات باز گردند.

این اظهارنظر عجیب نه تنها با واکنش منفی هواداران استقلال خوزستان روبرو شد که پاسخگویی آبی‌پوشان اهوازی را هم در پی داشت. بازیکنان استقلال خوزستان شب گذشته با به اشتراک گذاشتن متنی در صفحات اجتماعی خود اعلام کردند به احترام هواداران و کادر فنی استقلال خوزستان خصوصا عبدالله ویسی در تمرینات حاضر شده‌اند.

استقلال خوزستان در فصل جاری بدترین وضعیت مالی در دوران چند ساله فعالیت خود را تجربه کرده است و باید دید سرنوشت این تیم خوزستانی به کجا خواهد انجامید.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017